MEDYA HABER
Search

Manken Model Cast Ajans Fiyaskosu

 Artık herkes Manken - Model - Cast Ajans kurmaya başladı.

(Bir temsili isimle bu fiyaskoyu anlatmak istiyorum. Bizim, model kızımızın adı örneğin ASLI ve ajansımız da X AJANS olsun.)

Göbek kaşıyan paralı vatandaşın birisi sıkılıyor ve bol fotoğraf içeren bir web site tasarlatıyor. Sonra, hiçbir sözleşme yapılmadan internette (örneğin ASLI) araştırıp güzel bulduğu resimleri kopyalayarak web sitesine ekletiyor. Fotoğrafını bulduğu ASLI tanınan bir kişi tabii ki...
Neden onu seçiyor? Çünkü ajans, karizmasını ASLI ile yükseltmek istiyor. Böylece, siteye girdiğinizde, ''Aslı, X Ajansta mıymış?'' diyorsunuz ve ASLI'yı (örneğin bir klipte oynatmak için) ajansı arayarak bağlantı kuruyorsunuz... Telefona çıkan kişiye ASLI ile çalışmak istediğinizi söylediğinizde, şu cevabı alıyorsunuz; ''Aslı hanım hasta - Aslı hanım o tarihte şehir dışında... Aslı hanım yerine bizim ajanstan başka bir arkadaşla çalışın.'' vb. bahaneler... ''Neden bu bahane sunuluyor? Çünkü, X AJANS Aslı hanımı hiç tanımıyor. Aslı'nın fotoğrafları ve ismi üzerinden, kendi ajansına rant sağlıyor.'' Böylece, bir çok manken - model - oyuncu vb. arkadaşımız mağdur oluyor.

Kazançlı çıkan kim? Tabii ki, X AJANS...

NOT: Bir çok defa sevdiğim arkadaşlarımı mağdur eden bu tür kişileri, bizzat kendim (müşteriymiş gibi ya da basın danışmanı olarak) aradım ve web sitelerdeki resimleri temizlettim... Herkes bilinçli olsun...nanomag

1992'de planlanarak 1999'da kendisine ait teknik altyapısı tamamlanan, 2006'da Türkiye'nin İlk ve Tek IP TV Kanalı olarak 7-24 HD yayına başlayan fortuna TV, Medya Haberleri, Kadın, Erkek, Sanat içeriğiyle Türkçe ve İnglizce yayınlarına devam ediyor.


0 fortunaTV.com Konu: “Manken Model Cast Ajans Fiyaskosu