SON HABERLER

[fortunaTV][bsummary]

MEDYA HABERCİSİ

[tv][bsummary]

MEDİKALİTE

[pınaraktaş][bsummary]

SİNEMAGAZİN

[sinemagazin][bsummary]

AKTÜEL | BİLGİSEL | DOKÜMAN

[yaşam][bsummary]

VIDEO

[video][bigposts]

SPOR HABERCİSİ

[spor][bsummary]

MÜZİKALİTE

[müzikalite][twocolumns]

KÖŞE YAZARLARI

[Köşe Yazarı][twocolumns]

INSTAGRAM FOTOLARI

TürkSat - TeleDünya ile 113 kanal KabloTV'de

TürkSat - TELEDÜNYA, Türkiye ve dünyada büyük bir beğeniyle izlenen çok sayıda televizyon kanalını, üstün görüntü ve ses kalitesinin yanı sıra ekonomik fiyatla izleyebileceğiniz bir yayın platformu. Bu platformda, 6’sı full HD (yüksek çözünürlüklü), 56’sı standart dijital ve 55’i analog olmak üzere, dünyanın çeşitli ülkelerinden toplam 113 kanal çoğunluğu Türkçe dil seçeneğiyle yer alıyor...
Bu platformda, iki paket yer alıyor: Temel Paket ve Sinema Paketi. Temel Paket'te 66'sı yerli, 34'ü yabancı, 3'ü yerel, 2 dizi ve 7'si HD olmak üzere 112 TV kanalı yer alıyor. Sinema Paketi'nde ise her ay yerli ve yabancı 200'ün üzerinde film izleyebileceğiniz 3 sinema kanalı yer alıyor.

1 yorum:

 1. Kablo TV, Kablonet, Kabloses hizmetleri ile hayata bağlanın.

  Kablo TV , yerli ve yabancı birçok kaliteli tv kanalını izleyebileceğiniz analog ve dijital yayın yapan tv platformudur. 300' e yakın seçkin TV kanalını izlemek için Kablo TV ' yi tercih edebilirsiniz.

  Kablo TV Giriş Paket , Kablo TV Temel Paket ve Kablo TV Üst Paket yayınlarından dilediğinizi seçebilir, Vizioon Sinema Paketi , Altın Sinema Paketi , Film Box Live Paketi ve Kablo Web TV hizmetleriyle sınırsız film seçeneğine sahip olabilirsiniz.

  Kablonet, Kablo TV üzerinden sunulan internet hizmetidir. Kablonet Ülkemizdeki en kaliteli internet hizmeti alabileceğiniz internet servis sağlayıcıdır. Kablonet' te Eko Sınırsız Tarifeler (AKN' li), Akıllı Sınırsız Tarifeler , Kotalı Tarifeler , Sınırsız Tarifeler , Simetrik Tarifeler , Kullandığın Kadar Öde Tarifeleri ve benzeri internet paketleri mevcuttur. Kablonet fiber internet altyapısı ile genişbant interneti ülkemizde sunan ilk internet sağlayıcıdır.

  Kabloses, Kablo TV platformu üzerinden sunulan sabit telefon hizmetidir. Çok cazip fiyatlarla Kabloses sabit telefon hizmetinden faydalanabilirsiniz.

  YanıtlaSil

Düzgün dille ve hakaret içermeden yazılan yorumlarınız, editör onayından sonra yayınlanmaktadır. www.fortunaTV.com