MEDYA HABER
Search

Eda Koloğlu - (Yeni Yüzler)

Eda Koloğlu, 18 Şubat 1986 İstanbul doğumlu ve Erenköy'de büyüdü... Hareketli bir yapıya sahip olmasının etkisiyle, ortaokul dönemlerinde Fenerbahçe'de voleybol oynadı. Bu dönemlerde büyük ilgi görmeye başladı. Ortaokuldan sonra, Kadıköy Anadolu Meslek Lisesi'nde Çocuk Gelişimi okudu.Henüz 16 yaşındayken Aytunç Bentürk Dans Akademisi'nde halen devam ettirdiği Latin danslarını da yapmaya başladı. Eda Koloğlu, lise yıllarında tecrübe edinmek amacıyla dizilerde figürasyona başladı. Kamerayla ilk tanıştığı proje Hayat Bilgisi dizisi oldu. Profesyonelleşmek adına, Müjdat Gezen Tiyatro Bölümü'ne devam etti. Bir yandan da, küçük-büyük bazı projelerde yer bulmaya başladı.

StarTV'nin 2006 yılındaki Sırlara Yolculuk programında birçok bölümde yer aldı. Ardından, STV'de ''Sırlar Dünyası - Hayat Dersi - Ölümsüz Kahramanlar – Boşanmak İstemiyorum'' programlarının bazı bölümlerinde oyuncu olarak yer aldı. Samimi tavırlarıyla, benim de çok sevdiğim bir arkadaşım olan Eda Koloğlu, halen aktif oyuncu & model olarak projelerde yer bulmaya devam ediyor. Eda'nın gelecekte en büyük amacı, iyi bir oyuncu olmak ve dansını da rolüne birleştirebileceği bir projede kendini göstermek...
Yeteneğine inandığım arkadaşım Eda'ya başarılar diliyorum...nanomag

Türkiye'nin İlk ve Tek IP TV Kanalı olarak 2006 Yılında Kurulan fortuna TV Channel, Kadına Özel Erkeklere Güzel içeriğiyle Türkçe ve İnglizce yayınlarına medya haberlerini ekleyerek aralıksız devam ediyor.


0 fortunaTV.com Konu: “Eda Koloğlu - (Yeni Yüzler)

    Düzgün Türkçe ve hakaret içermeden yazılan yorumlarınız, editör onayından sonra yayınlanmaktadır. www.fortunaTV.com