MEDYA HABERCİSİ
Haber Ara

World Beauty Channel - Güzellikler Dünyasının Kanalı

World Beauty Channel, ''Güzellikler Dünyası'' sloganıyla tekrar hayata geçti. Özellikle, medyada İstanbul FM & Medical Channel sahibi olarak tanınan Sabri Demirdöğen'e ait İzmir merkezli TV35, kapatılarak konseptini İstanbul Çamlıca üzerindeki "World Beauty Channel" olarak değiştirdi. 3-4 yıl önce, İstanbul FM'in pikniğinde yanyana oturup uzun süre sohbet ettiğim Sabri Demirdöğen, o gün bana hayatını anlatan ''Törelere Boyun Eğmedim'' kitabını hediye etmişti. Hemen orada sayfaları karıştırırken ilk olarak Medical Channel'ın akibetiyle ilgili çok ilginç detaylar gözüme ilişmiş ve kendisine bazı şeyler sormuştum. Kitaba tüm detayları yazmasa da, Medical Channel'la ilgili orada bana anlattıkları gerçekten üzücü şeylerdi. Fakat o gün, Sabri Demirdöğen'in sözlerinden ''Uygun zamanda, benzer konseptli bir yeni kanal açar'' fikrini çıkartmıştım. Belki de o gün geldi. Yeni kanalı World Beauty Channel, yeniden hayata geçti.
İlk açıldığında, Genel Yayın Yönetmeni Özlem Melek Şirinel'di. ''En kışkırtıcı moda haberleri , en cazibeli moda görüntüleri ve güzel olan herşeyi yayınlıyor ve sizlerin beğenisini sunuyoruz. World Beauty Channel; ''Güzel Olana Bakmayı Seviyoruz.'' şeklinde ifade etmişti.

World Beauty Channel konsepti nedir?
Güzellikler dünyası ‘World Beauty Channel’ hayatınıza ışıltı katmaya geliyor. Bayanlara ve erkeklere dair güzellik, moda, makyaj, saç gibi konuları ele alan kanal, kültür-sanat, sinema, müzik gibi güncel konuları da ekranlarınıza getirerek hayat vizyonunuza ortak olacak. Ünlü isimler ve modacılar ile yapılan özel röportajları da ekrana getirecek. Bayanların vazgeçilmezi mücevherler, ev dekorasyonunda sezon trendleri, spor, tasarım ürünler, alışveriş, davet vermenin önemli noktaları, ünlü restaurantların şeflerinden mönüler de yine World Beauty Channel'da. Yerli modacıların defilelerinin yanı sıra, dünyaca ünlü markaların ve tasarımcıların en son kreasyonlarını da yine World Beauty Channel ekranlarında izleyebileceksiniz.nanomag

FTV TÜRK, 1992'de planlanarak 1999'da teknik altyapı yatırımını tamamladı. 2006'da Türkiye'nin İlk ve Tek Dijital TV Kanalı olarak 7-24 yayına başladı. 2013'te HD yayına geçti. Medya Haberleri, Yaşam, Sanat içerikli Türkçe/İngilizce yayın yapıyor.


0 fortunaTV.com Konu: “World Beauty Channel - Güzellikler Dünyasının Kanalı

    Düzgün Türkçe ile hakaret içermeden yazılan yorumlarınız, editör onayından sonra yayınlanmaktadır. www.fortunaTV.com


İSTANBUL HAVA DURUMU