MEDYA HABERCİSİ
Search

Pamela - Stil Zengini Adı Gibi Zengin İçerikli Bir Albüm

İlk olarak, Eğer Dinlersen (2003), Şehir Rehberi (2004), Cehennet (2006) albümleri ve rol aldığı dizilerden de tanıdığımız, Heidelberg-Almanya doğumlu Pamela Spence'in babası Amerikalı ve annesi de bir Türk... Müzik dünyamıza girdiği ilk günden beri kendine has tarzı açıkca hissedilen Pamela, farklı ülkeler ve kültürlerin içerisinden gelmesinin etkisini çalışmalarına yansıtıyor. Pamela, ülkemizde yapılan müzikte farklı stilini göstererek, ilk çıktığı günden beri hedef kitlesine ulaşmayı başardı.

Pamela, Mart 2010'dan itibaren ''Stil Zengini'' ismini verdiği, adı gibi zengin yepyeni albümünü vitrine yerleştirdi. 4 yıl sonraki 4. stüdyo albümü “Stil Zengini”, Piranha Project/MK 2 etiketiyle müzik marketlerde yerini aldı. ''Stil Zengini'' albümünün ilk videoklibi, söz & müziği Pamela’ya, düzenlemesi Veyasin’e ait olan “Say What You Want” adlı İngilizce şarkıya çekildi. Supperclup’ta Redd Kamera ile çekilen videoklibin yönetmenliğini Duygu Güzelmeriç, görüntü yönetmenliğini Uğur İçpak yaptı. 60 kişilik bir ekibin iki gün boyunca çalıştığı klipte Pamela’ya 8 dansçı eşlik etti. Bu klipte Pamela, dans konusundaki başarısını da gözler önüne seriyor. Pamela’nın klip kostümleri de Mehlika Aydoğan tarafından hazırladı...

Pamela'nın, ''Dile benden ne dilersen?'' sorusuna ''Yeni Bir Albüm İstiyoruz'' cevabını verebilmek için dört gözle bekleyen dinleyicileri, ''Say What You Want'' ile isteklerine kavuştu.
Ben Pamela Spence'in bu albümünde favori olarak; ''Benim Farkım'' şarkısını gösteriyorum. Bunun yanısıra, “Say What You Want” - Stil Zengini (feat. Veyasin & Şevket Çoruh) - Fatih Erdemci ile unutulmazlarımızdan ''Ben Ölmeden Önce'' şarkılarını gösterebilirim... Başarılar dilerim... 
Pamela Spence - Say What You Want videoklibini fortunaTV Channel'da izleyebilirsiniz...nanomag

FTV TURK, 1992'de planlanarak 1999'da teknik altyapı yatırımını tamamladı. 2006'da Türkiye'nin İlk ve Tek Dijital TV Kanalı olarak 7-24 yayına başladı. 2013'te HD yayına geçti. Medya Haberleri, Kadın, Erkek, Sanat içerikli Türkçe/İngilizce yayın yapıyor.


0 fortunaTV.com Konu: “Pamela - Stil Zengini Adı Gibi Zengin İçerikli Bir Albüm

    Düzgün Türkçe ve hakaret içermeden yazılan yorumlarınız, editör onayından sonra yayınlanmaktadır. www.fortunaTV.com