MEDYA HABERCİSİ
Search

Anadolu TV - FOG TV'nin Yerini Aldı

Görkemli bir açılışla farklı konseptte yayına başlayan (Anadolu Yurdum TV), uzun görüşmeler sonunda değerli dostum Volkan K'ya satılmıştı. O dönem, ''Tüm işlemler tamamlanana kadar kimseye ismini vermeyeceğim konusunda söz verdiğim kanalın içeriği tamamen değişecek'' demiştim. Bir dönem, kreatif direktör & danışmanlığını yaptığım kanal AnadoluTV adıyla devam etmişti. Kurumsal kimlik çalışmalarının ardından her tarzda kaliteli videokliplerin yayınıyla başlamıştı. D-Smart & TurkSat uydusundan yeni logosu ve ekran tasarımıyla yayın yapan kanal, hitap ettiği kesimin büyük beğenisini toplayacak işlere imza atmak istiyordu. Canlı yayın konserler & festivallere de yer veren kanalda Türk Filmleri yayınlanmaya da başlamıştı. Şubat 2014 itibariyle FOG TV frekansını alarak bir anda FOG TV yerinde Anadolu TV görünmeye başladı. Henüz çok yeni olduğu için detay veremiyorum. Gelişmeleri fortunaTV'den takip edebilirsiniz.
AnadoluTV'nin ismi ve logosu değişti. ''Şimdilik'' küçük bir tüyo vermek amacıyla bazı bilgileri paylaşıyorum.  Herhangi bir bilgi için benimle irtibata geçebilirsiniz.
(D-Smart 284.kanal)
(TurkSat 1C 11862 (Yatay) 27500 H) 

NOT: ''Uydu Yayınında Başarının Sırrı'' başlığı altındaki yazımızı bu linke tıklayın mutlaka okuyun.nanomag

1992'de planlanarak 1999'da kendisine ait teknik altyapısı tamamlanan, 2006'da Türkiye'nin İlk ve Tek IP TV Kanalı olarak 7-24 HD yayına başlayan fortuna TV, Medya Haberleri, Kadın, Erkek, Sanat içeriğiyle Türkçe ve İnglizce yayınlarına devam ediyor.


0 fortunaTV.com Konu: “Anadolu TV - FOG TV'nin Yerini Aldı