SON HABERLER

[fortunaTV][bsummary]

MEDYA HABERCİSİ

[tv][bsummary]

MEDİKALİTE

[pınaraktaş][bsummary]

SİNEMAGAZİN

[sinemagazin][bsummary]

AKTÜEL | BİLGİSEL | DOKÜMAN

[yaşam][bsummary]

VIDEO

[video][bigposts]

SPOR HABERCİSİ

[spor][bsummary]

MÜZİKALİTE

[müzikalite][twocolumns]

KÖŞE YAZARLARI

[Köşe Yazarı][twocolumns]

INSTAGRAM FOTOLARI

CINE5 SELÇUK URAL'IN OLAYLI PROGRAMI

Selçuk Ural, CINE5'te Bahar Öztan'la birlikte konuk olduğu programın stüdyosunu önce terk etti, ardından geri dönerek stüdyoda sunucuyla tartıştı. Yasemin Bozkurt'un sunduğu programda konuklarla ilgili VTR'ler ekrana gelen kadar herşey çok güzel gidiyordu. Bahar Öztan'ın özlediğimiz filmlerinden sahneler ve Selçuk Ural'ın yaşantısından kesitlerin ekrana geldiği sırada ünlü sanatçı Selçuk Ural kamera arkasında Yasemin Bozkurt'a biraz da sitem ederek; ''Lütfen magazine girmeyelim ve Sibel Can'dan bahsetmeyelim. 45. sanat yılındayım, sanattan bahsedelim, beni reyting için kullanmayın'' dedi. Yasemin Bozkurt; ''Reyting kaygısı değil, insanlar merak ediyor. Formata göre gidiyoruz ama tabii ki istemiyorsanız Sibel Can'dan bahsetmeyiz.'' dedi. İşte aslında tüm elektriklenme o anda başladı. Usta sunucu Yasemin Bozkurt, havayı yumuşatmak için VTR ardından konuya Bahar Öztan'la devam etti ve ardından reklam arası verildi. Reklam dönüşünde programı hatırlatan seperatörler ekrana tekrar gelince Selçuk Ural iyice gerildi. Yasemin Bozkurt'un sorularına sert cevaplar vermeye başladı. Sinirlerine hakim olamadığı anda bağırarak stüdyoyu terk etti ve kulise gitti. 
Kulisteki ekranda Yasemin Bozkurt'un konuyla ilgili ifadelerine daha da sinirlendi. Ben Selçuk Bey'in sakin olması için ''Üzmeyin kendinizi, olur böyle şeyler, sinirlerinize hakim olun'' dedim. Selçuk Ural'ın biraz söylenerek oturduğu anda Bahar Öztan da konuyla ilgili olarak ekranda; ''Ben şok oldum. Keşke böyle birşey yaşanmasaydı'' diyerek ortamı yatıştırmaya çalışırken, Yasemin Bozkurt; ''Selçuk Ural'ın 45 yıllık sanat hayatında hit olmuş şarkısını hatırlayamıyorum'' gibi sözler söyleyince, Selçuk Ural koşarak tekrar stüdyoya sinirli bir şekilde girerek Yasemin Bozkurt'u çok sert bir şekilde canlı yayın anında uyararak üstüne yürüdü.
Yasemin Bozkurt ve Bahar Öztan'ın tedirgin bakışları arasında Selçuk Ural tekrar kulise döndü. Yasemin Bozkurt ise yine ekrandan; ''Erkek şiddetine örnek görüyorsunuz. Napalım güvenliği mi çağıralım. Kapatın kapıları.'' dedi. Ben de, o anda Selçuk Ural'la aynı odada olduğum için kendisini yine sakinleştirmeye çalıştım. Hatta, ''Selçuk Bey, eğer izlemek istemezseniz kulisteki ekranı kapatalım'' teklifimizi de geri çevirdi. Sanatçım, Bahar Öztan'la ilgili kısmın son 5-10 dakikası kaldığı için gitmeye hazırlandığım sırada Selçuk Ural halen kulisteydi. Nezaketini her daim hissettiren Bahar Öztan, programdan ayrılırken kulise özellikle girerek; ''Selçuk Bey, çok üzüldüm ama geçmiş olsun. Görüşmek üzere'' gibi bir cümleyle elini sıktı ve biz oradan ayrıldık.


  (Resimlerin büyük hali için üstüne tıklayın.)

Kendi yorumuma gelince; kesinlikle izlemeye alıştığımız danışıklı dövüş bir olay değildi. Her şey resimlerden de anlaşılacağı gibi güzel başlamıştı. Ülkemizde herkes Yasemin Bozkurt'un ünlülerin aile ve özel hayatlarıyla ilgili programlar yaptığını bilir. Ben sanatçım Bahar Öztan'ı o programa götürürken, iyi-kötü olabilecek her şeye hazırlıklıydım. Eğer gerekli görürsem sunucu ve yapımcıdan iyi niyet çerçevesinde bazı görüntülerin kullanılmamasını ya da soruların sorulmamasını isteyebilirim. Onlar da beni kırmazlar ama böyle bir şeye hiç gerek kalmadı bugüne kadar. Eğer, ters bir şeyle karşılaşırsak da tepkimiz daha yumuşak ve yuvarlayıcı bir şekilde olur. Çünkü biliriz ki katıldığımız programda bu tür sorularla karşılaşabiliriz. Selçuk Ural'ın tepkisinin sert olma nedeni çok açık, çünkü reklam arasında ''Aile hayatıma girmeyin'' demişti. Fakat yukarıda da anlattığım gibi unuttuğu bir detay var. Yasemin Bozkurt'un programının formatı böyle. Eğer konuk oluyorsanız, bu tür sorulara hazırlıklı olmalısınız. Bir anlık elektriklenme işte. Umarım tatlıya bağlanır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Düzgün dille ve hakaret içermeden yazılan yorumlarınız, editör onayından sonra yayınlanmaktadır. www.fortunaTV.com