MEDYA HABERCİSİ
Search

Miranda Kerr - Dosso Dossi Fashion Show Antalya


PINAR AKTAŞ Özel Haber: Dünyaca ünlü Avustralyalı top model Miranda Kerr Antalya'da Expo Center'da Dosso Dossi Fashion Show 2014 için podyuma çıktı. Geçen yıl Adriana Lima'nın yer aldığı organizasyonda 2014'ün ilk haftalarında Miranda Kerr vardı.
 Bizim de Antalya'da hazır bulunduğumuz defilede 4 kıyafetle podyuma çıkan Kerr, ikinci kez podyumda boy gösterdiği anda uzun topuklu siyah ayakkabısı topuğundan çıktı. Eğilerek ayakkabısını düzeltmek zorunda kalan Kerr, podyum yürüyüşünü başarıyla tamamladı.  

Miranda Kerr, yaşadığı talihsizlikle ilgili, "Ben de insanım. Böyle şeyleri fazlasıyla yaşadım" dedi. Osmanlı saray bahçesi olarak düzenlenen podyumda 3 farklı firmanın ilkbahar ve yaz koleksiyonundan parçalar taşıyan Miranda Kerr, 3 milyon Dolar fiyat biçilen takı setiyle Antalya'daki podyumda kendi rekorunu kırdı.
(Resimlerin büyük hali için üstüne tıklayınız) PINAR AKTAŞ Özel Habernanomag

1992'de planlanarak 1999'da kendisine ait teknik altyapısı tamamlanan, 2006'da Türkiye'nin İlk ve Tek IP TV Kanalı olarak 7-24 HD yayına başlayan fortuna TV, Medya Haberleri, Kadın, Erkek, Sanat içeriğiyle Türkçe ve İnglizce yayınlarına devam ediyor.


0 fortunaTV.com Konu: “Miranda Kerr - Dosso Dossi Fashion Show Antalya

    Düzgün Türkçe ve hakaret içermeden yazılan yorumlarınız, editör onayından sonra yayınlanmaktadır. www.fortunaTV.com