SON HABERLER

[fortunaTV][bigposts]

MEDYA HABERCİSİ

[tv][bsummary]

MEDİKALİTE

[medikalite][bsummary]

SİNEMAGAZİN

[sinemagazin][bsummary]

AKTÜEL | BİLGİSEL | DOKÜMAN

[yaşam][bsummary]

SPOR HABERCİSİ

[spor][bsummary]

MÜZİKALİTE

[müzikalite][bsummary]

VIDEO

[video][bigposts]

KÖŞE YAZARLARI

[Köşe Yazarı][twocolumns]

INSTAGRAM FOTOLARI

NUH BÜYÜK TUFAN (NOUH 2014) FİLM


Filmin Adı: Nuh: Büyük Tufan (Nouh)  
Yönetmen: Darren Aronofsky
Oyuncular: Russell Crowe, Jennifer Connelly, Emma Watson, Anthony Hopkins
Filmin Konusu: Ölümcül bir sel felaketi dünyadaki tüm yaşamı tehdit ettiğinde Hz. Nuh aldığı kutsal bir emir doğrultusunda bir gemi inşa etmeye başlar. Bu devasa gemiye her canlı türünden örnekleri alarak insan ve canlı hayatının devamlılığını emniyet altına alacaktır. Öncelikli amaçlarından bir diğeri de eşi Naamah ile oğulları Ham, Shem ve arkadaşı Ila'nın hayatlarını kurtarmaktır. Öte yandan yaşadıkları yerde bulunan insanlar Nuh'un planını öğrenip onu öldürmeye yelteneceklerdir. Ancak Nuh ne pahasına olursa olsun ürkütücü bir şekilde yükselmekte olan su seviyesine karşı umudunu korumaya ve bu zorlu görevi yerine getirmeye çalışacaktır.  
fortunaTV yorumu: Görsel olarak olağanüstü ama manevi açıdan vasat ve kasıtlı olarak Hz. Nuh kötü bir imajla lanse edilmiş. Sadece hayvanları kurtarıp, insanları ölüme terk etmiş gibi anlatılıyor. Kendi evlatlarına ve torunlarına da acımasız davranıyor gibi gösterilmiş. Hz. Nuh hakkında doğru bilgileri öğrenmeden filmi izlemeyiniz. Sırf görsel efektleri için IMDb'de puanını 7 verdim.
Nuh: Büyük Tufan sinema filmini Türkçe HD fragmanıyla fortunaTV'de izleyin! 03 Nisan 2014'te Türkiye sinemalarında gösterime girdi. 
 Nuh: Büyük Tufan
(2014) on IMDb

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Düzgün dille ve hakaret içermeden yazılan yorumlarınız, editör onayından sonra yayınlanmaktadır. www.fortunaTV.com