MEDYA HABER
Search

Woux Mondial Leather - Deri Giysilerin Ömrünü Uzatın

Kırcılar Mondial Leather: 1942 yılında Bulgaristan'dan bir el çantasıyla Türkiye'ye göç eden Ali Kırcı, terzilik mesleğini de beraberinde getirir. 1968 yılında Mustafa ve Hasan Kırcı kardeşler babaları Ali Kırcı'nın da desteğiyle “Kırcılar Şirketi”ni kurar. Mustafa ve Hasan Kırcı, 1960 senesinde ilk kez yurt dışına gider ve firmalarını uluslararası arenada da tanıtmaya karar verirler. İlk ihracat 1971’de Almanya'ya gerçekleştirilir. Böylece Kırcılar markası uluslararası pazarda da kabul görmüştür.1972 senesinde Hamburg Polisi'nin ceketlerini diken Kırcılar, daha sonra özellikle Almanya, İsveç ve İngiltere'ye ürünlerini pazarlayarak Avrupa'da tanınan bir marka olur. Ardından Amerika & Rusya'da da beğenilen marka haline gelir. 2004 İstanbul’da Interstore, 2006’da Kuşadası’nda Leather Park ve Leatherium, 2006’da Antalya, Side, Kemer, Göynük ve Alanya’da Alice, 2014 ise Dubai ve Marmaris mağazaları devreye girer. Ali Kırcı'nın oğulları Mustafa ve Hasan, her zaman babalarının yanında yer alarak, bu başarıyı üçüncü nesille birlikte günümüze kadar ulaştırmaktadır.
Gerçek Deri Nasıl Anlaşılır! 
Deri doğal bir ürün olduğundan, yağmur, güneş, nem gibi hava şartlarından etkilenebilir. Deri üzerinde görülen renk, gözenek, kalınlık farklılıkları veya küçük çizikler kusur değil, o üründe doğal bir malzeme olan gerçek deri kullanıldığının kanıtıdır.


Deri Kullanımında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar!

*Deri ceketinizi kesinlikle yağmurda kullanmayınız.
*Deri ceketinizin ıslanmamasına özen gösteriniz. Buna rağmen ıslanırsa askısında ve oda sıcaklığında kurumaya bırakınız. Kesinlikle ısıtıcı ile kurutmayınız.
*Ceketinizi kesinlikle çamaşır ya da kurutma makinesine atmayınız. Deri giysiler sadece kuru temizleme yapılır.
*Deri ceketinizi parfüm ya da makyaj malzemesi gibi dış etkenlerden koruyunuz.
*Deri ceketinizi kumaş bir elbise torbasında ve omuzlarına uygun bir askıya asarak saklayınız.
*Ceketiniz kırıştığında kısık ısıda ve kuru ayarlı bir ütüyle, üzerine bir bez koyarak ütüleyiniz.
*Bakım & tamir için profesyonellere danışmadan herhangi bir işlem yapmayınız.
*Yüzeyi hafif tüylü deriler (sadece süet, nubuk ve çeşitleri) işleniş sırasında yüzeyleri traş edildiğinden traş tozlarını emerler. Bu traş tozları giysinize çıkabilir. Bunun için sık sık yumuşak bir fırça veya kuru bir sünger ile tüy yatımı yönünde fırçalarsanız zamanla kaybolur. Fırçalama işlemi aynı zamanda hem kir birikimini önler, hem de derinin canlı kalmasını sağlar.nanomag

Türkiye'nin İlk ve Tek IP TV Kanalı olarak 2006 Yılında Kurulan fortuna TV Channel, Kadına Özel Erkeklere Güzel içeriğiyle Türkçe ve İnglizce yayınlarına medya haberlerini ekleyerek aralıksız devam ediyor.


0 fortunaTV.com Konu: “Woux Mondial Leather - Deri Giysilerin Ömrünü Uzatın