SON HABERLER

[fortunaTV][bigposts]

MEDYA HABERCİSİ

[tv][bsummary]

MEDİKALİTE

[pınaraktaş][bsummary]

SİNEMAGAZİN

[sinemagazin][bsummary]

AKTÜEL | BİLGİSEL | DOKÜMAN

[yaşam][bsummary]

VIDEO

[video][bigposts]

SPOR HABERCİSİ

[spor][bsummary]

MÜZİKALİTE

[müzikalite][bsummary]

KÖŞE YAZARLARI

[Köşe Yazarı][twocolumns]

INSTAGRAM FOTOLARI

Rossiya TV - Ruslardan Türkiye Dizisi

Vladimir Grinkov’un aynı adı taşıyan romanından uyarlanan “Türk Transiti” (Turetskiy Tranzit) dizisi, 11 Mart 2014 tarihinde “Rossiya Televizyon'' kanalında gösterime girdi.

Türk Transiti” dizi filminin çekimleri İstanbul, Rusya ve Bosna-Hersek’in bazı şehirlerinde gerçekleştirildi. Dizi filmde başrolü Yanina Studilina oynuyor. İki rol birden oynayan artist, Nataşa Timofeeva ve Rita Zvonareva isimli iki kızı canlandırıyor. Sekiz bölümlük dizide, seyirciler heyecanlı bir dedektif filmi izleme imkânı buluyor. Birbirine tıpa tıp benzeyen iki kız baş kahraman, Nataşa ve Rita, şans eseri aynı zaman diliminde Türkiye’de bulunuyor.
Nataşa, erkek arkadaşı Rüstem ile beraber İstanbul’a para kazanmak için gelmiştir. Burada Türkiye’den Rusya’ya yasadışı yollarla mal gönderildiğini öğrenen iki genç bu işle uğraşanları soymaya karar verir. Soygunu başarıyla tamamlanır, ancak Nataşa paraların hepsini alır ve kaçar. Rüstem İstanbul’da eli boş kalır. Çeteciler Nataşa’nın peşine düşer. Aynı dönemde, varlıklı bir Moskova ailesinden gelen, milyoner kızı olan Rita da Türkiye’dedir. Genç kız, güzel bir gün içinde gezmeye çıkar, ayağı takılır ve düşüp kafasını vurur. Kaldırıldığı hastanede, aldığı darbeyle bayılan genç kızın bilinç kaybı (amnezi) yaşadığı tespit edilir. Bu arada hastanede Rita’yı bulan çeteciler ise onu paraları alıp kaçan Nataşa zanneder. Rita kaçmayı başarır ancak çok zor durumda kalır. Kim olduğunu bile bilmeyen kızda ne para vardır, ne kimlik, çeteciler ise peşini bırakmayacaktır. Bir benzerinin olduğunu öğrenen Nataşa ise, bir taşra kızı olarak hayallerini kurduğu o zengin yaşama dâhil olmak üzere, Moskova’ya gider.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Düzgün dille ve hakaret içermeden yazılan yorumlarınız, editör onayından sonra yayınlanmaktadır. www.fortunaTV.com