📣 SON HABERLER

[fortunaTV][bigposts]

📺 MEDYA HABERCİSİ

[tv][bsummary]

🎬 SİNEMAGAZİN

[sinemagazin][bsummary]

💎 MODERNİZE

[modernize][bsummary]

🔬 AKTÜEL | BİLGİSEL

[Bilgisel][bsummary]

🎵 MÜZİKALİTE

[müzikalite][bsummary]

🏆 SPOR HABERCİSİ

[spor][bsummary]

▶️ VIDEO

[video][bigposts]

✍️ KÖŞE YAZARLARI

[Köşe Yazarı][twocolumns]

TUĞÇE SAN - RUSH 2022 | Yönetmen: fortuna Zafer

1995 yılına kadar Janet ve La Toya Jackson gibi dünyaca ünlü sanatçıların dansçısı olarak dünya sahnelerinde boy gösterirken ülkemizde henüz tanınmayan Tuğçe San, aynı yıl Türkiye'ye gelerek kendi ismini verdiği ilk tekno dans müzik albümünü çıkarttı. Tuğçe San, dansı, giyimi, müzik tarzı ile herkesi çok şaşırtmıştı. Bir video klipte anakonda yılanını ilk kez onda izlemiştik. Yine ilk kez bir Türkçe parça içerisinde RAP vokali de onun şarkılarında duyduk... 

İlk albümünün ardından 'Ha Ha Ha' single ve 'Devam Devam' albümlerini çıkarttıktan sonra 2000 yılına doğru halen yaşadığı Amerika'ya yerleşti. Türkiye'de Dans Müziğinin Kraliçesi ve Öncüsü Tuğçe San 20 yıl aradan sonra RUSH isimli İngilizce şarkısının videoklibiyle geri dön. Yapımcı ve yönetmenliğini fortuna Zafer'in üstlendiği yeni klibinin Techno ve Summer her iki versiyonunu da buradan izleyebilirsiniz

Tuğçe San - Rush 2022 Techno Version | Tuğçe San - Rush 2022 Summer Version | 


2022'de iki yeni Techno ve Summer versiyonlarının iki klibiyle sevenlerini mutlu etti. Yeni şarkı ve klipleri 1998 yılından sonra Tuğçe San'ın müziğe geri dönüşünün yankılarını sevenlerine hissettirdi. 


Yapımcı ve yönetmenliğini fortuna Zafer'in üstlendiği Dans Müzik Kraliçemiz TUĞÇE SAN - RUSH (ingilizce) video klibi İzmir'de çekildi. Videoklipte, Rusya Asıllı Dj Eva yanı sıra, Miss ve Mr. Model Güzellik Yarışmasının 20 kadın 20 erkek 40 finalisti de yer aldı. ''Türkiye'nin en güzel modellerinin bir arada yer aldığı ilk videoklip olarak'' Tuğçe San farkı ortaya koyuldu. 


Amerika'da yaşayan Tuğçe San'ın, mesafeler sebebiyle şarkının yeni versiyonunu tamamlaması biraz uzun sürmüştü. Kasım 2016 sonunda yayınlanması planlanan Tuğçe San - Rush (2017) isimli şarkısının videoklibi bir yıl sonra tamamlandı ve 2022'de iki yeni versiyona iki kliple sevenlerini mutlu etti. Yeni şarkı ve klipleri 1998 yılından sonra Tuğçe San'ın müziğe geri dönüşünün yankılarını sevenlerine hissettirdi. Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Düzgün dille ve itham hakaret içermeyen yorumlarınız, editör onayından sonra yayınlanmaktadır. www.fortunaTV.com

📡 TV KANALLARI