MEDYA HABERCİSİ
Search

Müzik Kraliçesi Tuğçe San - Rush 2017 | İngilizce Videoklip


1995 yılına kadar Janet & La Toya Jackson gibi dünyaca ünlü sanatçıların dansçısı olarak dünya sahnelerinde boy gösterirken ülkemizde henüz tanınmayan Tuğçe San, aynı yıl Türkiye'ye gelerek kendi ismini verdiği ilk tekno dans müzik albümünü çıkarttı. Tuğçe San, dansı, giyimi, müzik tarzı ile herkesi çok şaşırtmıştı. Bir videoklipte anakonda yılanını ilk kez onda izlemiştik. Yine ilk kez bir Türkçe parça içerisinde RAP vokali de onun şarkılarında duyduk... İlk albümünün ardından 'Ha Ha Ha' single ve 'Devam Devam' albümlerini çıkarttıktan sonra 2000 yılına doğru ortadan kayboldu. Halen yaşadığı Amerika'ya yerleşti. Türkiye'de Dans Müziğinin Kraliçesi & Öncüsü Tuğçe San 20 yıl aradan sonra RUSH isimli İngilizce şarkısının videoklibiyle geri dön. Yeni klibi buradan izleyebilirsiniz.
Yapımcı & yönetmenliğini fortuna Zafer'in üstlendiği Dans Müzik Kraliçemiz TUĞÇE SAN - RUSH (ingilizce) video klibi İzmir'de çekildi. Videoklipte, Rusya Asıllı Dj Eva yanısıra, Miss & Mr. Model Güzellik Yarışmasının 20 kadın 20 erkek 40 finalisti de yer aldı. Ünlü modacı Ertan Kayıtken ve Rönesans Ajans Akif Örük'ün katkısıyla ''Türkiye'nin en güzel modellerinin bir arada yer aldığı ilk videoklip olarak'' Tuğçe San farkı ortaya koyuldu. 


Amerika'da yaşayan Tuğçe San, şarkının yeni versiyonunun klibini dört gözle bekliyor. Kasım 2016 sonunda yayınlanması planlanan Tuğçe San - Rush (2017) isimli şarkısının videoklibi, 1998 yılından sonra Tuğçe San'ın müziğe geri dönüşünün yankılarını sevenlerine hissettirecek. nanomag

1992'de planlanarak 1999'da kendisine ait teknik altyapısı tamamlanan, 2006'da Türkiye'nin İlk ve Tek IP TV Kanalı olarak 7-24 HD yayına başlayan fortuna TV, Medya Haberleri, Kadın, Erkek, Sanat içeriğiyle Türkçe ve İnglizce yayınlarına devam ediyor.


0 fortunaTV.com Konu: “Müzik Kraliçesi Tuğçe San - Rush 2017 | İngilizce Videoklip

    Düzgün Türkçe ve hakaret içermeden yazılan yorumlarınız, editör onayından sonra yayınlanmaktadır. www.fortunaTV.com