MEDYA HABER
Search

be TV - BELÇİKA TÜRK TV LOGOSUNU YENİLEDİK

be TV - Belçika Türk TV Kanalı da fortuna format logo tasarımıyla yenilendi. Büyük bölümünde Afyon Emirdağ'dan gelen gurbetçilerin yaşadığı Belçika Gent'ten yayın yapan belemTürk TV, kuruluşunda adını BELçika EMirdağ isimlerinin birleşmesinden almıştır. fortuna format olarak yeni logo ve tanıtım jeneriğini hazırladığımız belemTürk TV ileriye dönük projelerine yönelik olarak artık izleyicisi ve takipçilerine ''beTV'' logosuyla yayın yapacak.
 
beTV, bölgesinin ilgisini ve güvenini kazanarak birinci yılını doldurduğu 18.10.2014 gecesi yenilenen logosunun da tanıtıldığı bir davet düzenledi. Canlı yayınlanan gecede, Gent ve Belçika'nın tanınmış isimleri de çok sayıda davetliyle buluştu. beTV ailesine yayın hayatlarında başarılar diliyoruz ve kendileriyle birlikte yapacağımız yenilikleri takip etmenizi öneriyoruz.nanomag

Türkiye'nin İlk ve Tek IP TV Kanalı olarak 2006 Yılında Kurulan fortuna TV Channel, Kadına Özel Erkeklere Güzel içeriğiyle Türkçe ve İnglizce yayınlarına medya haberlerini ekleyerek aralıksız devam ediyor.


0 fortunaTV.com Konu: “be TV - BELÇİKA TÜRK TV LOGOSUNU YENİLEDİK