MEDYA HABERCİSİ
Search

SAMANYOLU STV KANALTÜRK BUGÜN TV SATILDI MI

 Bildiğiniz gibi KanalTürk TV yanısıra, STV, SHABER, MEHTAP, IRMAK, DÜNYA, Cihan CHA, YUMURCAK, TUNA, KÜRE TV, MC TV'ye FETÖ terör örgütü bağlantıları sebebiyle devlet el koymuş ve kapatmıştı. Medya kulislerinde KanalTürk TV ve Samanyolu TV ile beraber radyoların Turkuvaz Grubu'na satıldığı haberi dolaşmaya başladı. Fakat söylenti olarak dolaşmaktan ileri gitmedi. Bu haberin detaylarını en kısa zamanda bizden öğrenebilirsiniz. 

Bugün TV, Bursa TV'ye Satıldı 
19 Ekim 2017 itibariyle Bursa TV; ''Milli iradenin sesi olan Sancaktar Medya, darbe girişiminin ardından Kanun Hükmünde Kararname ile kapatılan ve TMSF'ye devredilen FETÖ'nün yayın organı Bugün TV'nin uydu ve kablolu yayın lisans haklarını "Yerli ve milli medya" hedefleri doğrultusunda satın aldı.'' duyurusu yaptı. nanomag

FTV TURK, 1992'de planlanarak 1999'da teknik altyapı yatırımını tamamladı. 2006'da Türkiye'nin İlk ve Tek Dijital TV Kanalı olarak 7-24 yayına başladı. 2013'te HD yayına geçti. Medya Haberleri, Kadın, Erkek, Sanat içerikli Türkçe/İngilizce yayın yapıyor.


0 fortunaTV.com Konu: “SAMANYOLU STV KANALTÜRK BUGÜN TV SATILDI MI

    Düzgün Türkçe ve hakaret içermeden yazılan yorumlarınız, editör onayından sonra yayınlanmaktadır. www.fortunaTV.com