MEDYA HABERCİSİ
Haber Ara

SPİKERLİK TELEVİZYONCULUK ATÖLYESİ

TELEVİZYONCULUK SPİKERLİK SUNUCULUK PROGRAMCILIK ATÖLYESİ

  • TELEVİZYONCULUK ATÖLYESİ  

Sunuculuk Eğitimi, 
Spikerlik Kursu, 
Programcılık Dersi, 
TV Format Yazarlığı, 
Televizyon Makyajı, 


  • TV TEKNİK ATÖLYE 

Kameraman Eğitimi, 
Video Kurgu Montaj Dersi, 
Yönetmenlik Akademisi, 

NASIL TELEVİZYONCU OLUNUR 

Tecrübe olmadan televizyoncu olunmuyor. Tecrübe, medyada kariyer yapmak isteyenler için kapıları açmaktadır. Onlarca kitap okusanız ve okullar bitirseniz yine de tecrübe istenir. Sizi milyonların önüne çıkarabilmek için odak noktamız size özgüven ve tecrübe kazandırmaktır. Sayfalarca akademik bilgiler ve karmaşık terimler kullanmıyoruz. En anlaşılır dille, televizyonculuğun yazılmayan gerçekleriyle sizi yetiştiriyoruz. Pratik uygulamalarla, profesyonel televizyonculuğa ilk adımı atabilmeniz için 25 yıllık bilgi birikimimizi uygulamalı olarak size aktarıyoruz. Yerli yabancı tv kanallarıyla sektörde halen faal olarak çalışıyoruz. Ekrana harikalar yansıtın diye, sunuculuk eğitimine katkı olarak profesyonel televizyon makyajı temel eğitimini de (Türkiye'nin en iyi makyözlerinden biri) Pınar Aktaş'ın hediyesi olarak veriyoruz. Bununla birlikte FTV Kanalımızın ekranını sizlere de açıyoruz. Güvenle katılabileceğiniz özel kursun bitiminde, profesyonel demo sunum videonuzu birlikte hazırlıyoruz ve vitrinde yerinizi alıyorsunuz. Kurs bitiminde medyadaki tanıtım gücümüzü sizin için kullanıyoruz ki ekranlarda boy göstermeye başlayın.

Verimli bir televizyonculuk eğitimi için kalabalık sınıflar değil, kişiye özel dersler verilmektedir. Katılım belgesi ve Sertifika programı almak için 05315076477 (Zafer Bey / Pınar Hanım) Mecidiyeköy İSTANBUL
fortuna MEDYAnanomag

FTV TÜRK, 1992'de planlanarak 1999'da teknik altyapı yatırımını tamamladı. 2006'da Türkiye'nin İlk ve Tek Dijital TV Kanalı olarak 7-24 yayına başladı. 2013'te HD yayına geçti. Medya Haberleri, Yaşam, Sanat içerikli Türkçe/İngilizce yayın yapıyor.


2 fortunaTV.com Konu: “SPİKERLİK TELEVİZYONCULUK ATÖLYESİ

    Düzgün dille ve hakaret içermeden yazılan yorumlarınız, editör onayından sonra yayınlanmaktadır. www.fortunaTV.com