MEDYA HABERCİSİ
Search

RUSYA 2018 DÜNYA KUPASI MAÇLARI SAAT KAÇTA

21. DÜNYA KUPASI RUSYA 2018 Futbolseverlerin heyecanla beklediği ve 4 yılda bir düzenlenen 21. Dünya Kupası bugün, Rusya Suudi Arabistan maçıyla başlıyor. Bir çok içinde hikaye barındıran Dünya Kupası'nda, yıldızları izlemek gerçekten paha biçilmez bir keyif. Pele, Maradona, Zidan gibi oyuncuları geçmişten günümüze kadar hatırlarken, günümüzde ise Messi, Ronaldo ve Neymar gibi Superstar oyuncular da bu Dünya kupasında yer alacak. Kim bilir belki bu yıldızlar da 50-60 yıl sonra gençler tarafından yine bilinecek. Bugüne kadar Dünya Kupası'nı 2 farklı kıtadan sadece 8 ülke alırken, belki bu sefer bir sürpriz yaşanacak. Uruguay, Arjantin, Brezilya, Fransa, İngiltere, Almanya, İtalya, İspanya'nın dışında yeni bir ülke neden olmasın? Değişen futbol anlayışı her şeye gebe... Hatta bu Dünya Kupası'nda 2 futbol devi, Hollanda ve İtalya da yok. Bizlerse maalesef tv başında yine başka ülkeleri izlemek zorunda kalacağız. Türkiye'yi Cüneyt Çakır hakem olarak Dünya Kupası'nda temsil edecek. Çocukluğumuzda tutuğumuz, sempati ile baktığımız o Brezilya yine var. Hem de favori. Hayranlıkla izlediğimiz Messi var. Portekizli Ronaldo ve hatta son dönemlerde yıldızı parlayan Mısırlı Salah da var. Belki bunlar bizim için sadece bir teselli olsa gerek. Teselli, çünkü 21 tane Dünya Kupası'na sadece 2 defa katıldığımızı belirtmek isterim. Kaldı ki en farklı skorlardan birisini 1954 İsviçre'de düzenlenen Dünya Kupası'nda 7-0 skor ile Güney Kore'ye karşı alırken, 2002'de hafızalarımızdan hiç gitmeyecek olan bir de Dünya 3.lüğümüz var. Dünya Kupası'na da bir renk kattığımız aşikar. Bakalım bu heyecanı kim bilir ne zaman tekrar yaşayacağız. Ne diyorlar bizler için unutmayalım. ''Türkler otobüse binmeden maç bitmez''. Bu kupadan sürpriz şampiyon çıkmaz belki ama umarım bizim gibi sürpriz bir takım çıkar.  

Spor Uzmanı Ekrem Pehlivanoğlu'nun fortunaTV'deki TÜM YAZILARI İÇİN BURAYA TIKLAYIN.


Rusya 2018 Dünya Kupası takımlar ve gruplar. Fikstür, skorlar, puan durumu, maç saat kaçta hangi kanalda, fortunaTV farkıyla indirip kullanabilirsiniz. 

nanomag

FTV TÜRK, 1992'de planlanarak 1999'da teknik altyapı yatırımını tamamladı. 2006'da Türkiye'nin İlk ve Tek Dijital TV Kanalı olarak 7-24 yayına başladı. 2013'te HD yayına geçti. Medya Haberleri, Yaşam, Sanat içerikli Türkçe/İngilizce yayın yapıyor.


0 fortunaTV.com Konu: “RUSYA 2018 DÜNYA KUPASI MAÇLARI SAAT KAÇTA

    Düzgün Türkçe ile hakaret içermeden yazılan yorumlarınız, editör onayından sonra yayınlanmaktadır. www.fortunaTV.com