MEDYA HABERCİSİ
Haber Ara

EKOTÜRK TV HD EKONOMİ KANALI ERTELENDİ

EkoTürk TV HD, Türkiye'nin Ekonomi Ekranı sloganıyla (bugün) 15 Ekim 2018 Pazartesi yayına başlaması bekleniyordu. Ortaköy'deki modern binalarından yayına başlayacak olan kanalın kurucusu Cengiz Özdemir. Hollanda'da gazete yayın yönetmenliği yanı sıra ilk Türk matbaasını kurma girişimiyle tanıdığımız Özdemir, STAR TV Genel Yayın Yönetmenliği, Çukurova Holding Medya Grup Başkanlığı, Es Medya İcra Kurulu Başkanlığı görevleriyle sektörde tanınan başarılı bir yöneticidir. 15 Ekim'de yayına başlamasını beklediğimiz Ekotürk TV'den hiç ses çıkmayınca kanalı 5-6 defa farklı telefon numaralarından aradım ama hiç biri yanıt vermedi. ''Yayına başlaması beklenen bir kanalın telefonları suskunsa belki açılış da gecikebilir diye düşünüyorum. Sabah saatlerinden itibaren her şey belli olacaktır biz de beklemeye geçerken EkoTürk TV stüdyolarından ilk fotoğrafı paylaşıyoruz.'' demiştim. Aynen de söylediğim gibi oldu ve EkoTürk TV teknik konulardan dolayı kısa süre için ertelendi. Şu anda yönetim toplantıda ve 1-2 gün içerisinde yayına başlamak üzere planlarını yapıyorlar. Hiç bir açıklama yapılmazken ben yine bu bilgiyi kendi kaynaklarımdan edindim. (Yeni gelişmelerde haberimiz güncellenir) 


EKOTÜRK TV HD TÜRKİYE'NİN EKONOMİ EKRANI 
Türkiye’nin yeni televizyon kanalı EKOTÜRK’ün 15 Ekim 2018 tarihinde yayın hayatına başlamaya hazırlandığını duyurmanın heyecanını yaşıyoruz. Ekonominin ülke gündeminde her zamankinden çok daha fazla yer bulduğu bir dönemde yayına başlıyoruz. Ekonomi izleyicileri için alışkanlık yapacak bir ekran, genel izleyiciler için ise ilgi çekecek, merak uyandıracak, yeni ve içi dolu bir alternatif olmayı hedefliyoruz. Gündelik hayatın içinde ve her alanında ekonominin olduğu gerçeğinin altını çizen, önce insan merkezli bir yayın çizgimiz olacak. EKOTÜRK, ekonominin merkezine insanı yerleştirecek, rakamların yanına duyguları ve hikayeleri de ekleyecek. Türkiye’nin ilk yerli ekonomi kanalı EKOTÜRK, kendini para ve sermaye piyasaları ile sınırlamayacak, finans dili ağırlıklı yayın çizgisiyle sadece bir kesimi hedeflemeyecek ve asla kendi ülkesine yabancılaşmayacak. EKOTÜRK’ün bir ayağı pergel misali Türkiye’de sabit dururken, diğer ayağı dünyanın dört bir yanını dolaşarak piyasaların ve sokağın nabzını tutacak. “Türkiye’nin Ekonomi Ekranı” sadece belirli bir dünyanın değil, bütün dünyanın ekonomi hikayelerine açık olacak. Yakın geleceği konu edinen, ekranlara geldiğinde dünya televizyonlarında büyük ilgi uyandırması beklenen dev yapımlar dünya televizyonları ile aynı zamanda EKOTÜRK’te yayımlanacak. “Türkiye’nin Ekonomi Ekranı” aynı zamanda New York, Londra, Brüksel, Moskova, Dubai, Pekin, Tokyo ve daha pek çok merkezde meydana gelen önemli ekonomik gelişmeleri canlı bağlantılar aracılığıyla anında izleyicilerle buluşturacak. Zengin yayın akışı, deneyimli kadrosu, yeni ekran yüzleri, anlaşılır yayın dili ve izlemeyi keyifli kılacak özgün görsel çizgisiyle EKOTÜRK 15 Ekim 2018’de sizlerle. “Türkiye’nin Ekonomi Ekranı”nda buluşmak üzere. Saygılarımızla,EKO TÜRK TV KURUMSAL BİLGİLER: 
Ekotürk Yayıncılık A.Ş. Mecidiye mah. Mustafa İzzet Efendi sok. No:1 B Blok D:2-3-7-8 Beşiktaş / İstanbul 0212 356 88 70-76 www.ekoturk.com 
nanomag

FTV TÜRK, 1992'de planlanarak 1999'da teknik altyapı yatırımını tamamladı. 2006'da Türkiye'nin İlk ve Tek Dijital TV Kanalı olarak 7-24 yayına başladı. 2013'te HD yayına geçti. Medya Haberleri, Yaşam, Sanat içerikli Türkçe/İngilizce yayın yapıyor.


0 fortunaTV.com Konu: “EKOTÜRK TV HD EKONOMİ KANALI ERTELENDİ

    Düzgün Türkçe ile hakaret içermeden yazılan yorumlarınız, editör onayından sonra yayınlanmaktadır. www.fortunaTV.com


İSTANBUL HAVA DURUMU