SON HABERLER

[fortunaTV][bigposts]

MEDYA HABERCİSİ

[tv][bsummary]

MEDİKALİTE

[medikalite][bsummary]

SİNEMAGAZİN

[sinemagazin][bsummary]

AKTÜEL | BİLGİSEL | DOKÜMAN

[yaşam][bsummary]

SPOR HABERCİSİ

[spor][bsummary]

MÜZİKALİTE

[müzikalite][bsummary]

VIDEO

[video][bigposts]

KÖŞE YAZARLARI

[Köşe Yazarı][twocolumns]

INSTAGRAM FOTOLARI

SATILIK TV KANALLARI İLANLARI

Satılık TV Kanalları ilanlarını bu başlık altında inceleyebilirsiniz. TV Kanalı kurmak, tv kanalı almak satmak isteyenler bizimle iletişime geçebilirler. Televizyonların kurulum, satış, sistem mühendisliği ve medya danışmanlığı için tek yetkili fortuna MEDYA: 05325248726 (Zafer Bey) 

ÇALIŞMA ŞARTLARI: Kişisel bilgileriyle ilgili güvenilir açıklama olmadan arayanlara herhangi bir hizmet verilmeyecektir. İlanlardaki tv kanallarının hepsi yasal ve lisanslıdır. Satış veya kurulum için anlaşma yapılırsa sözleşmeyle sabitlenerek ücret almaktayız. ''TV Kanalının nasıl kurulduğunu öğretmiyoruz, tv kanalı kuruyoruz.'' Bu yüzden, anahtar teslim tv kanalı kurulumunda sözleşme yapılmadan teknik detayları kesinlikle vermemekteyiz. Hiç bir mağduriyete yer vermeksizin sözleşmemizde ekipmanların hepsi kayıtlı, yasal, lisanslı ve sıfır cihazlardır. 28 yıldır yerli yabancı bir çok tv kanalıyla çalışmalar yapmaktayız. Sektörde herkes tarafından şahsen ve ''fortuna Medya / fokstar'' markalarımızla biliniriz ama siz sektöre yeni girecekseniz daha fazla bilgi edinmek için web sitelerimizi inceleyebilirsiniz. Suistimal edilmesi sebebiyle, kesinlikle müşteri bilgileri paylaşmamaktayız. 

TürkSat uydu yayınına hazır, anahtar teslim tv kanalı kurulumu, sistem mühendisliği ve medya danışmanlığı. 

Uydu Kanalı Fiyat: Kanalın içerik ve büyüklüğüne göre değişiklik gösterir (500BinTL'den başlar) 
Dijital TV Fiyat: Lisanslı ve yasal dijital tv kanalı anahtar teslim kurulumu (80BinTL'dir) 
SATILIK TV KANALLARI İLANLARI 

* SATILIK UYDU TV KANALI (acil): Uzun yıllar yayın yapmış olan çok değerli bir markanın HD yayın lisansı satılık. Tüm borçları ödenmiştir. Borcu yoktur. Satın alma gerçekleştikten hemen sonra yayına devam edilebilir. 81 ilde Kablo TV yayınına da hazırdır. Cihazlar dahil değildir, sadece lisans devredilecektir. Kendi kanalınızın ismiyle yayına devam edebilirsiniz. 
Fiyat: 1 Milyon Dolar. 

* SATILIK UYDU TV KANALI: TürkSat uydu yayını devam eden kanal, lisansı, modern stüdyoları, ekipmanları ve isim hakkıyla birlikte satılık. Genele hitaben izleyici kitlesi var ve bilinen bir marka. 
Fiyat: 5.5 Milyon TL. 

* SATILIK UYDU TV KANALI: 15 yılı aşkın süredir TürkSat uydu yayını devam eden kanal, seyircili stüdyoları, ekipmanları ve isim hakkıyla birlikte satılık. Bir bölgeye hitaben mevcut izleyici kitlesi var.
Fiyat: 2 Milyon 250Bin TL. 

* SATILIK UYDU TV KANALI: 10 yıldır TürkSat uydu yayını devam eden kanalın lisansı satılık. 
Fiyat: 750Bin TL. * SATILIK DİJİTAL TV HD KANALI: 2 yıldır 7-24 Dijital TV yayını yapıyor. Reji, kamera (2 adet) ve tüm ekipmanları, mobil yazılımlarıyla birlikte satılık. Smart TV, pc, mobil platformlardan uluslararası yayın yapıyor. Uluslararası düzeyde izleyici kitlesi var. Pazarlık yapmayalım, mevcut cihazlar yerine, (2. el değil) sıfır olarak teslim edilecektir. En geç 1 haftada istediğiniz yerden yayına devam edebilirsiniz. 
Fiyat: 50Bin TL. 

* SATILIK IP TV HD KANALI: 2 yıldır IP TV HD yayını yapan kanal, ekipmanları, web sitesi ve isim hakkıyla birlikte satılık. Mütevazı izleyici kitlesi var. 
Fiyat: 25Bin TL. 


* SIFIRDAN ANAHTAR TESLİM TV KANALI KURULUMU fortuna MEDYA: 05325248726 (Zafer Bey) 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Düzgün dille ve hakaret içermeden yazılan yorumlarınız, editör onayından sonra yayınlanmaktadır. www.fortunaTV.com