MEDYA HABERCİSİ
Haber Ara

SATILIK TV KANALLARI İLANLARI

Satılık TV Kanalları ilanlarını bu başlık altında inceleyebilirsiniz. TV Kanalı kurmak, tv kanalı almak satmak isteyenler bizimle iletişime geçebilirler. 
05325248726 

* SATILIK UYDU TV KANALI (acil): Uzun yıllar yayın yapmış olan çok değerli bir markanın yayın lisansı satılık. Satın alma gerçekleştikten hemen sonra yayına devam edilebilir. Cihazlar dahil değildir, sadece lisans devredilecektir. 
Fiyat: 250Bin EURO. (önemli bir fırsat) 

* SATILIK UYDU TV KANALI (acil): Bir yıl TürkSat uydu yayını yapan kanal  satılıktır. Defteri temizdir 10 yıllık lisansla yayına hazır. Cihazlar dahil değildir, sadece lisans devredilecektir. 
Fiyat: 750Bin TL. (önemli bir fırsat) 

* SATILIK DİJİTAL TV HD-4K HABER KANALI: WTV HD-4K 5 yıldır 7-24 haber odaklı Türkçe İngilizce Dijital TV yayını yapıyor. Türkiye'nin ilk ve tek hava durumu odaklı haber televizyonu olan ve özellikle yabancı yatırımcıların dikkatini çeken çok değerli bir kanal. Reji, kamera ve ekipmanları, web sitesi, alan adları, sosyal medya hesapları, mobil yazılımları ve isim hakkıyla birlikte satılık. Smart TV, pc, mobil platformlardan uluslararası yayın yapıyor. Uluslararası düzeyde geniş izleyici kitlesi var. Pazarlık yapmayalım, mevcut cihazlar yerine, (2. el değil) sıfır olarak teslim edilecektir. En geç 1 haftada istediğiniz yerden yayına devam edebilirsiniz. Değerini bulmadığı sürece kesinlikle satılmayacaktır. 
Fiyat: 120Bin TL. 


* SATILIK UYDU TV KANALI: 10 yıldır TürkSat uydu ve dijital platform yayını devam eden kanal, lisansı, modern stüdyoları, ekipmanları ve isim hakkıyla birlikte satılık. Genele hitaben izleyici kitlesi var ve bilinen bir marka. 
Fiyat: 5.5Milyon $. 

* SATILIK UYDU TV KANALI: 15 yılı aşkın süredir TürkSat uydu yayını devam eden kanal, seyircili stüdyoları, ekipmanları ve isim hakkıyla birlikte satılık. Bir bölgeye hitaben mevcut izleyici kitlesi var.
Fiyat: 2Milyon250Bin TL. 

* SATILIK UYDU TV KANALI: 10 yıldır TürkSat uydu yayını devam eden kanal satılık. Mevcut izleyici kitlesi var.
Fiyat: 1Milyon250Bin TL. * SATILIK DİJİTAL TV HD KANALI: 2 yıldır 7-24 Dijital TV yayını yapıyor. Reji, kamera ve ekipmanları, web sitesi, alan adları, sosyal medya hesapları, mobil yazılımları ve isim hakkıyla birlikte satılık. Smart TV, pc, mobil platformlardan uluslararası yayın yapıyor. Uluslararası düzeyde izleyici kitlesi var. Pazarlık yapmayalım, mevcut cihazlar yerine, (2. el değil) sıfır olarak teslim edilecektir. En geç 1 haftada istediğiniz yerden yayına devam edebilirsiniz. 
Fiyat: 40Bin TL. 

* SATILIK IP TV HD KANALI: 4 yıldır IP TV HD yayını yapan kanal, ekipmanları, web sitesi ve isim hakkıyla birlikte satılık. Şehir odaklı izleyici kitlesi var. 
Fiyat: 80Bin TL. 

* SATILIK IP TV HD KANALI: 2 yıldır IP TV HD yayını yapan kanal, ekipmanları, web sitesi ve isim hakkıyla birlikte satılık. Mütevazı izleyici kitlesi var. 
Fiyat: 25Bin TL. (Bu kanalın satışını tamamladık) 


* SIFIRDAN ANAHTAR TESLİM TV KANALI KURULUMU: TürkSat uydu yayınına hazır, anahtar teslim tv kanalı kurulum, sistem mühendisliği ve medya danışmanlığı. 
Fiyat: Kanal içerik ve büyüklüğüne göre değişiklik gösterir (250BinTL'den başlar) 

NOT: Kişisel bilgileriyle ilgili güvenilir açıklama olmadan arayanlara herhangi bir hizmet verilmeyecektir. İlanlardaki tv kanallarının hepsi yasal ve lisanslıdır. Satış veya kurulum için anlaşma yapılırsa sözleşmeyle sabitlenerek ücret almaktayız. Televizyonların kurulum, satış, sistem mühendisliği ve medya danışmanlığı için tek yetkili fortuna MEDYA: 05325248726 Zafer Bey nanomag

FTV TÜRK, 1992'de planlanarak 1999'da teknik altyapı yatırımını tamamladı. 2006'da Türkiye'nin İlk ve Tek Dijital TV Kanalı olarak 7-24 yayına başladı. 2013'te HD yayına geçti. Medya Haberleri, Yaşam, Sanat içerikli Türkçe/İngilizce yayın yapıyor.


0 fortunaTV.com Konu: “SATILIK TV KANALLARI İLANLARI

    Düzgün dille ve hakaret içermeden yazılan yorumlarınız, editör onayından sonra yayınlanmaktadır. www.fortunaTV.com