SON HABERLER

[fortunaTV][bsummary]

MEDYA HABERCİSİ

[tv][bsummary]

MEDİKALİTE

[pınaraktaş][bsummary]

SİNEMAGAZİN

[sinemagazin][bsummary]

AKTÜEL | BİLGİSEL | DOKÜMAN

[yaşam][bsummary]

VIDEO

[video][bigposts]

SPOR HABERCİSİ

[spor][bsummary]

MÜZİKALİTE

[müzikalite][twocolumns]

KÖŞE YAZARLARI

[Köşe Yazarı][twocolumns]

INSTAGRAM FOTOLARI

YABANCILAR TÜRKİYE'DEN KONUT ALIYOR

Yabancı yatırımcıların Türkiye'ye ilgisi her geçen gün artıyor. Geçen yıla göre konut alımında %108 artış oldu. En çok talep gören şehir ise İstanbul. 46 Bin 243 konutu yabancılar satın aldı. Kaliteli projeler, yabancı yatırımcılar için oldukça uygun fiyatlara mal olduğu için, konut alımında Türkiye iyi bir yatırım merkezi oldu. Peki en çok hangi ülkeden yatırımcılar Türkiye'yi tercih etti. Türkiye'ye Yatırım Yapan Ülkelerin Sırasıyla Listesi 


Irak, İran, S.Arabistan, Rusya, Kuveyt, Afganistan, Almanya, Ürdün, Azerbaycan, İngiltere, Yemen, Filistin, Katar, Mısır, İsveç, Ukrayna, Lübnan, Libya, ABD, Kazakistan, Cezayir, Hollanda, İsrail, Norveç, BAE, Kanada, Çin.

En çok konut alınan şehir İstanbul olurken, ikinci sırada ise Antalya yer alıyor. Yabancıların Türkiye'de konut edinme şartlarını öğrenmek, güvenilir konut projelerini incelemek ve bilgi almak için BURAYA tıklayınız. 

Beautiful Life | 50% in advance in the quality living center, 50% interest-free expiry and take your home immediately take a seat. 
MFT REAL ESTATE CONSULTANCY Projects in İstanbul 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Düzgün dille ve hakaret içermeden yazılan yorumlarınız, editör onayından sonra yayınlanmaktadır. www.fortunaTV.com