SON HABERLER

[fortunaTV][bigposts]

MEDYA HABERCİSİ

[tv][bsummary]

MEDİKALİTE

[medikalite][bsummary]

SİNEMAGAZİN

[sinemagazin][bsummary]

AKTÜEL | BİLGİSEL | DOKÜMAN

[yaşam][bsummary]

SPOR HABERCİSİ

[spor][bsummary]

MÜZİKALİTE

[müzikalite][bsummary]

VIDEO

[video][bigposts]

KÖŞE YAZARLARI

[Köşe Yazarı][twocolumns]

INSTAGRAM FOTOLARI

GLOCAL TRAVEL CHANNEL İSİM DEĞİŞTİRİYOR

Bu haberi ilk defa fortunaTV duyurdu | Uluslararası yeni bir televizyon kanalı olan Glocal Travel Channel'ın İstanbul Skyland'te hazırlıklarını Haziran 2021 sonunda tamamladık. Teknik işlerinin tümü bitti ve İngilizce yayına başladı. 

Tüm kurulum işlerini fortuna Medya / fokstar olarak bizim yaptığımız kanal, İngilizce ağırlıklı HD yayın yapıyor. Glocal Travel Channel adından da anlaşılacağı üzere, tatil, turizm ve seyahat odaklı formatta yayınlar yer alıyor. Tematik İngilizce uluslararası televizyon kanalının izleyici hedef kitlesi, yurtdışında yaşayanlar, yabancılar ve turistler olarak belirlendi. 

Eylül 2021'den itibaren Glocal Travel Channel, İstanbul Skyland'ten taşınıp ismini değiştirme kararı aldı. Biz yeni ismi biliyoruz ama resmi işlemler tamamlandıktan sonra açıklayacağız. (Yeni gelişmelerde haberimiz güncellenir)  


Yeni televizyon kanalına yayın hayatında başarılar dileriz

GLOCAL TRAVEL CHANNEL 

3 yorum:

 1. Glocal travel TV içerikler çok iyi belliki çalışılmış ama böyle bir TV uyduya yakışırdı bu yatırıma değerdi önce uyduda kendini bir gosterseydi sonra dijitale gecseydi

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kanalın içeriklerini de biz hazırladık. Teşekkür ederiz. Artık uydu yayınlarının hiç bir önemi kalmadı. Tüm kanallar dijital tv olarak yayına geçiyor. Boşuna uyduya yatırım yapmaya gerek yok.

   Sil
 2. Glocal Travel Channel için eğitilmek üzere yayın masasında görev alacak personel alınacaktır. fortuna Medya'ya başvurabilirsiniz.

  YanıtlaSil

Düzgün dille ve hakaret içermeden yazılan yorumlarınız, editör onayından sonra yayınlanmaktadır. www.fortunaTV.com