SON HABERLER

[fortunaTV][bigposts]

MEDYA HABERCİSİ

[tv][bsummary]

MEDİKALİTE

[medikalite][bsummary]

SİNEMAGAZİN

[sinemagazin][bsummary]

AKTÜEL | BİLGİSEL | DOKÜMAN

[yaşam][bsummary]

SPOR HABERCİSİ

[spor][bsummary]

MÜZİKALİTE

[müzikalite][bsummary]

VIDEO

[video][bigposts]

KÖŞE YAZARLARI

[Köşe Yazarı][twocolumns]

INSTAGRAM FOTOLARI

6 GEN DIGITAL İÇERİK PLATFORMU

Bu haber ilk defa fortunaTV'de: 6 Gen Dijital İçerik Platformu, Kanal 6 ile beraber Seyit Doğan'ın sahibi olduğu Şatıroğlu Holding bünyesinde yer almaktadır. ''Senin Genlerinde Var'' sloganıyla içerik yayınlamaya başlayacak olan dijital platformun da fortuna Zafer olarak Kanal 6 ile birlikte Genel Yayın Yönetmeni görevini üstlendik. Her projede, ''Bugüne kadar yapılanın aynısını yapmamak'' amacıyla yola çıktık ve 6 Gen Digital için de kendini kabullendirecek içerikler üretmekteyiz. 

6 GEN DIGITAL PROMO 2022 


6 GEN DİJİTAL PLATFORMU - Bu Senin Genlerinde Var 

İlk başta dijital tv kanalı olarak planladığımız 6 gen TV projesini değiştirerek, bir televizyon kanalı değil, ''Dijital İçerik Platformu'' olarak dönüştürdük. 6 Gen'e özel iç ve dış yapım yerli yabancı sinema, dizi, belgesel, spor, şov programları yanı sıra Kanal 6'da yayınlanan program içerikleri de 6 gen dijital platformu'nda tıklanıp izlenebilecek. Platforma ücretsiz üye olduğunuz anda ilk 6 hafta tıkla ve izle özelliğiyle içerikleri izleyebileceksiniz. Altı hafta sonrasında içeriklere erişim için makul fiyatla ücretli üyelik yükseltmek gerekiyor olsa da, ücretsiz üyeliğe devam ederek özel günler ve hediye kampanyalarımızda bazı içeriklere erişebilecekler. 


6 Gen Digital İçerik Platformu web siteleri www.6gen.tv www.6gentv.com ve sosyal medya hesapları 6GenTV olarak belirlenmiştir. Aktif olanları bu isim ve etiketleri kullanarak bulabilirsiniz. 


Çok önemli bir uyarı: 6 Gen Digital İçerik Platformu web siteleri www.6gen.tv www.6gentv.com ve sosyal medya hesapları 6GenTV olarak belirlenmiştir. Bu isim ve etiketlerle sosyal medyada bulabilirsiniz. Web sitelerimiz de yakın zamanda aktif olacaktır. Benzer isimli veya taklit sayfaların tümü, gerçek Kanal 6 açıldığı zaman mahkeme kararıyla kapattırılacaktır. İsim karışıklığı olmasın. 


7 yorum:

 1. Adsız23.12.21

  6 hafta ücretsizden sonra devreye girecek fiyat belli mi?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Herkesi zorlamayacak makul seviyede olacak.

   Sil
 2. Adsız25.12.21

  Kaç dizi çekiyorsunuz?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu tür detayları henüz vermiyoruz. Az süre kaldı yazılımın bitmesine. Sonrasında ücretsiz üye olup inceleyebilirsiniz.

   Sil
 3. Kanal6 tv ne zaman basliyor yilbasi bitti daha yayinda değil

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Binamızdaki işler bitmedi. O yüzden tarih vermiyoruz. Binaya bir yerleşelim önce.

   Sil
 4. Heyecanla bekliyoruz....

  YanıtlaSil

Düzgün dille ve hakaret içermeden yazılan yorumlarınız, editör onayından sonra yayınlanmaktadır. www.fortunaTV.com