📣 SON HABERLER

[fortunaTV][bigposts]

📺 MEDYA HABERCİSİ

[tv][bsummary]

🎬 SİNEMAGAZİN

[sinemagazin][bsummary]

💎 MODERNİZE

[modernize][bsummary]

🎵 MÜZİKALİTE

[müzikalite][bsummary]

🔬 AKTÜEL | BİLGİSEL

[Bilgisel][bsummary]

🏆 SPOR HABERCİSİ

[Spor Habercisi][bsummary]

🎤 RÖPORTAJLAR

[röportaj][bigposts]

✍️ KÖŞE YAZARLARI

[Köşe Yazarı][twocolumns]

3 NOKTA TV DİJİTAL KANALI

Bu haber ilk defa fortunaTV'de: TürkAz Group bünyesinde yer alan 3 Nokta TV ''Daha Sözümüz Bitmedi'' sloganıyla İstanbul'dan yayına başlıyor. Mecidiyeköy'deki binalarında dün bir araya geldiğim yöneticileriyle TMB TV'de görev aldıkları dönemden tanışıyoruz ama bana komşu olacak kadar yakın bir noktaya yeni televizyon kanalı projesiyle gelince ''Bir çay içelim plan projelerini konuşalım'' dedik. Azerbaycanlı yönetici Sahil İmanov ile yaptığım sohbette öğrendiğime göre tüm ekip olarak TMB'den ayrılmışlar ve yeni bir oluşum için 3 Nokta TV çatısı altında bir araya gelmişler. 

Başta logo olmak üzere bir çok konuda tavsiyelerde bulunduğum 3 Nokta TV için şu anda tanıtım çekimlerini hazırlıyorlar ve kısa süre sonra yayına başlayacaklar. Mecidiyeköy'deki binanın en üst katına stüdyoyu hazırlıyorlar. Teknik olarak yayına hazır durumdalar ve dijital yayın tercih edilmiş olması doğru bir karar. Her zaman olduğu gibi yine kanaldan ilk görüntüleri sizlerle biz paylaşıyoruz. 

Yayın içeriklerinde ise siyaset odaklı olacakları ve çeşitli eğlence programlarının yanı sıra parti yöneticilerinin konuk olarak katılacağı içerikler düşünüyorlar. Ağırlıklı olarak muhalif içerikli bir yayın olacak. Gündem olması sebebiyle bunu özellikle söylüyorum. Oğuzhan Uğur'un Babala TV'deki programda Sahil İmanov'un Cem Uzan'a soruları gündeme geldiği için ben de küçük bir açıklama yaparak son noktayı koyayım; ''Sevgili Cem Uzan yanılıyorsun. İddialarınızın tam aksine kesinlikle AK Partili değiller. Her gazeteci gibi bir çok siyasiyle fotoğrafları var. Ben net olarak hangi muhalif partiyi desteklediklerini ve yakın temasta olduklarını çok çok iyi biliyorum ama buraya yazmayacağım. Muhalif kanattalar onu bilin. Partilerini kendileri söylemek isterlerse duyururlar.'' Yani kimsenin kimseyi üstünüze gönderdiği falan yok. Programa konuk olup size kendi fikrince sorular yönelten bir gazeteci kendisi. 

(Yeni gelişmelerde haberimiz güncellenir) 


3 Nokta TV: www.3NoktaTV.com.tr 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Düzgün dille ve itham hakaret içermeyen yorumlarınız, editör onayından sonra yayınlanmaktadır. www.fortunaTV.com

📡 TV KANALLARI