🛰️ MEDYA HABER

[tv][bsummary]

🎬 SİNEMAGAZİN

[sinemagazin][bsummary]

🎵 MÜZİKALİTE

[müzikalite][bsummary]

💎 MODERNİZE

[modernize][bsummary]

🔬 AKTÜEL

[Bilgisel][bsummary]

🗃️ DOKÜMAN

[Doküman][bsummary]

🚘 LANSMAN

[lansman][bsummary]

🏆 SPOR

[Spor Habercisi][bsummary]

🎤 RÖPORTAJ

[röportaj][twocolumns]

🚨 ALARM

[Alarm][bigposts]

LERZAN MUTLU ÖZEL RÖPORTAJI

Lerzan Mutlu: ''Bir Daha Asla Magazin Programı Yapmam.'' Yakın zamanda değişik bir format ile ekranlarda olacağının müjdesini veren Lerzan Mutlu, ''Tabii ki yeni proje var ama çok seçiciyim. Asla'larım var. Mesela asla bir daha magazin programı yapmam. Eski yaptığım bir kanaldan iki ay önce çok sevdiğim insanlardan gelen magazin programını kabul etmedim. Mesela bunun gibi gelen hiçbir magazini kabul etmiyorum. Ben gazeteci değilim ki. Bu işi gazeteciler, magazinciler yapmalı. Onlar bu işin piri. Ben şarkıcıyım, televizyoncuyum. Magazinci değilim ki milleti oturup, konuşayım. Onlar beni konuşsun, kafası bu. Ama çok değişik bir format ile yakında ekranlarda olacağım!'' diye konuştu.

SANAT DÜNYASINDA DOST OLMAZ, KUYUNU KAZAN OLUR

Lerzan Mutlu; ''Sizce sanat dünyasından dost olunur mu?'' sorusuna ise şöyle yanıt verdi: ''Gerçekten bilmiyorum ama hayatımda her zaman magazin oldu, olacak ve olmaya devam ediyor. Küs olduğum 1-2 kişi vardır herhalde. Varlıkları da yoklukları da hayatımda çok önemli olmayan, sanat camiasından ne dost olması, olsa olsa kuyunu kazan, kürek olur ancak! Ama tabii dost mertebesi kadar olmasa da 'Arkadaş' her zaman var.''

LERZAN MUTLU ''KUSURA BAKMA''

Son çalışması Kusura Bakma ile adından söz ettiren Lerzan Mutlu yeni şarkısının ortaya çıkış sürecinden bahsetti. Lerzan Mutlu, ''Bu şarkıyı nasıl yazdım? Whatsapp’tan uzun süreli ilişkim olan kişiye bir mesaj attım. Mesaja gece yarısı bir soru işareti cevabı geldi. İnsan uzun süre birlikte olduğu insanın yazım dilini bilir ya… Onun yazım dili değildi, 'Kimsin' yazdım. Bir kızcağız o anda onun telefonundan beni aradı ve her şey o anda sonsuza dek bitti. Bu arada o kızcağız iki kere görüştüğü biriydi, insanların şuursuzluğu da hep kafamı kurcalamıştır. İki kere görüştüğüm birinin telefonunu kurcalamak, şifresini bulmak ve hadsizce 4 senelik insana mesaj atmak, beraber olduğun adamı cazip hale getiriyor. ''Bu adamda var bir numara'' deyip, bazı kadınlar da o adamın peşine düşüyor. Yani aslında adamda bir numara yok. Adam o ünlü kadının baktığı adam. Sonra da senin elinden adam almışlar gibi komik bir şekilde üstlerine güldürüyor maalesef! Bütün mevzu bu… Sonra da her yerden deli gibi beni aradı ama açmayarak, bu şarkıyı yazdım'' dedi.

Röportaj: Alper Ergez 

Alper Ergez'in fortunaTV'deki TÜM YAZILARI İÇİN BURAYA TIKLAYIN. 

📡 TV KANALI KURULUMU🛒 ALIŞVERİŞ