🛰️ MEDYA HABER

[tv][bsummary]

🎬 SİNEMAGAZİN

[sinemagazin][bsummary]

🎵 MÜZİKALİTE

[müzikalite][bsummary]

💎 MODERNİZE

[modernize][bsummary]

🔬 AKTÜEL

[Bilgisel][bsummary]

🗃️ DOKÜMAN

[Doküman][bsummary]

🚘 LANSMAN

[lansman][bsummary]

🏆 SPOR

[Spor Habercisi][bsummary]

🎤 RÖPORTAJ

[röportaj][twocolumns]

🚨 ALARM

[Alarm][bigposts]

CİNER MEDYA SPOR KANALI 7/24 SPOR TV YENİ LOGO

Bu haber ilk defa fortunaTVcom'da: Ciner Medya Grubu'nun Melih Gümüşbıçak transferiyle birlikte yeni bir spor kanalı açacağı söyleniyordu. Eskiden aynı bünyede yer alan ve kapanan HT 7/24 Spor Kanalı 1 Şubat 2024'te yeniden test yayınına başladı. ''Kanal 1 frekansına mı yoksa Bloomberg yerine mi geçer onu ilerleyen günlerde göreceğiz'' demiştik. Şimdilik test yayınlarında eski logoyu kullansalar da yeni logoya resmi yayına başlayınca geçmeleri bekleniyor. 


7-24 Spor TV Kanalı'nın logo ve stüdyoları merak edilirken fortuna TVcom ilk defa paylaşarak bu merakı da gideriyor. Test yayınlarında Mehmet Ayan'ın Habertürk TV Spor programları aynı zamanda 7/24'te de yayınlanıyor. 


7/24 Spor TV'nin spikerlerinin büyük kısmının HT Spor ekibinden oluşacağı belli. Sine Çakır Heyse hem Habertürk Tv hem de spor kanalında yer alıyor. 


7/24 SPOR TV KANALI'NIN AÇILIŞ HABERİ 

Melih Gümüşbıçak transferiyle birlikte, Ciner Grubu'nun yeni bir spor kanalı açacağı söyleniyordu. Eskiden aynı bünyede yer alan HT 7/24 Spor Kanalı 1 Şubat 2024'te test yayınına başladı. ''Kanal 1 frekansına mı yoksa Bloomberg yerine mi geçer onu ilerleyen günlerde göreceğiz'' demiştik. 


Habertürk'ün elindeki ikinci frekanstan teste girdiler. Süper Lig Maç Yayın ihalesine girmek amacında olduklarını düşündüğüm 7/24 Spor Kanalı ihaleye girmedi. Ciner Grubu'nun Kasımpaşaspor Kulübü'nü de elinden çıkarması gündemde. (Yeni gelişmelerde haberimiz güncellenir) HABER: fortuna Zafer 

fortunaTV'deki TÜM YAZILARI İÇİN BURAYA TIKLA. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Düzgün dille ve itham hakaret içermeyen yorumlarınız, editör onayından sonra yayınlanmaktadır. www.fortunaTV.com

📡 TV KANALI KURULUMU🛒 ALIŞVERİŞ