MEDYA HABER
Search

fortuna ZAFER - RADYO TELEVİZYONDA 25 YIL

1992'den bugüne öncelikli olarak, YÖNETMENMedya Danışmanlığı & Kreatif Direktörlük yapmaktayım. Bununla birlikte geçmişte; (Sunucu - Menajer - Konsept Danışmanı - Dj - Sporcu - İşletmeci) olarak çok yönlü profesyonel çalışmalar da yaptım. ''Aynı anda birkaç işi profesyonelce bir arada yapabilme yeteneğine Multi-Fonksiyonel denir''. 

BİYOGRAFİ: 
08 Haziran Antalya doğumluyum. Spora 30 yıl hizmet etmiş bir aileden geldiğim için çocuk yaşlardan beri profesyonel lisanslı yüzme, yelken ve futbol (kaleci) başta olmak üzere tüm sporlarla yakından ilgilenerek madalyalar kazandım. Aralık 1992 yılından beri Medya & Sanat sektöründe çok yönlü görevler yapmaya devam ediyorum. 1996'dan itibaren İstanbul'a yerleştim. Ülkemizin en iyi makyaj tasarımcılarından biri olan Pınar Aktaş ile 6 Haziran 2012'de evlendim. Kendime ait, FORTUNA MEDYA üzerinden freelance, 100'lerce Televizyon Programı, Videoklip Yönetmenliği, 350'den fazla Reklam Filmi Yönetmenliği yaptım. Dünyaca ünlü yabancı yapımcılarla çeşitli televizyon şovlarında çalışmalarıma halen devam ediyorum. Yüzde yüz yerli televizyon program formatları üretiyorum. Tüm formatlarımı www.fortunaformat.com adresinde bir arada görebilirsiniz. Arşivimde sırasını bekleyen birkaç özel sinema filmi projem de bulunmakta.
Televizyon sektöründeki, VizRT, Final Cut, C4D, Adobe (tümü), VMix, iClone vb. başta olmak üzere grafik animasyon, kurgu ve tüm yayıncılık sistemlerini kullanıyorum. Kariyerim boyunca Türkiye'de ilklerin öncüsü olan projelerime imza attım. İlk olan bir şeyi insanlara anlatmak, öğretmek ve yaygınlaşmasını sağlamak gerçekten çok zor olsa da, zorlukları seviyorum. 2006 yılında New York - İstanbul - Ankara - Antalya merkezlerinden, Türkiye'nin İlk IP TV Kanalı fortuna TV Channel projemi hayata geçirdim www.fortunaTV.com 2010 yılında Türkiye'nin ilk 3 boyutlu videoklibinin yönetmenliğini yaptım. 2014 yılında Türkiye'nin ilk hd turizm tv kanalı Tourism TV (IPTV) projemi hayata geçirdim www.TurizmTV.TV 2015 yılında Türkiye'nin ilk ve tek hava durumu tv kanalı WTV projemi hayata geçirdim www.WTVHAVA.com Yerli yabancı bazı tv kanallarının kurulum aşamasında Medya Danışmanlığını www.fokstar.com adresinden yapıyorum. Tüm çalışmalarım, proje & girişimlerimi www.fortunaMedya.com adresinde bir arada görebilirsiniz.

MESLEK HAYATIM:
1992 yılında çok yönlü olarak atıldığım meslek hayatıma, günde 4 saat canlı yayın sunarak başladım. Uzun yıllar, hem radyo hem televizyon programları hazırlayıp sunarken, bir yandan kulüp dj'liği yaparken, bütün bunlarla beraber yönetmenliğe de devam ettim. Çalışmayı, uyumaya tercih ettim. Uzun yıllardır en çok izlendiğim dönemde ekrana çıkmayı & dj'liği bırakarak öncelikli olarak sadece Yönetmenlikle işlerime devam etme kararı aldım. Yerli yabancı bazı tv kanallarının kurulum aşamasında danışmanlıklarını yapıyorum. İşimde Milli & Manevi değerlere zarar verilmemesi şartını ararım. Bazı değerler paradan daha önemlidir.

fortuna ZAFER (+90) 532 524 8726
fortunaZafer@gmail.com
www.fortunaMedya.comnanomag

1992'de planlanarak 1999'da kendisine ait teknik altyapısı tamamlanan, 2006'da Türkiye'nin İlk ve Tek IP TV Kanalı olarak 7-24 HD yayına başlayan fortuna TV, Medya Haberleri, Kadın, Erkek, Sanat içeriğiyle Türkçe ve İnglizce yayınlarına devam ediyor.


0 fortunaTV.com Konu: “fortuna ZAFER - RADYO TELEVİZYONDA 25 YIL

    Düzgün Türkçe ve hakaret içermeden yazılan yorumlarınız, editör onayından sonra yayınlanmaktadır. www.fortunaTV.com