SON HABERLER

[fortunaTV][bigposts]

MEDYA HABERCİSİ

[tv][bsummary]

MEDİKALİTE

[medikalite][bsummary]

SİNEMAGAZİN

[sinemagazin][bsummary]

AKTÜEL | BİLGİSEL | DOKÜMAN

[yaşam][bsummary]

SPOR HABERCİSİ

[spor][bsummary]

MÜZİKALİTE

[müzikalite][bsummary]

VIDEO

[video][bigposts]

KÖŞE YAZARLARI

[Köşe Yazarı][twocolumns]

INSTAGRAM FOTOLARI

KIRMIZI ODA DİZİSİ OYUNCULARI VE KONUSU

TV8'in bu sezona damgasını vuran ''Kırmızı Oda'' dizisi yayınlanmaya başladı. İlk bölümden itibaren büyük beğeni topladı. 

KONUSU: Gerçek karakterlerin, gerçek yaşam hikayelerini anlatıyor. Hayatta yaşanan gerçek hikayelerden esinlenerek yayınlanan dizide, psikiyatri kliniğinde doktorların ve onlara başvuran hastaların hayatları hikayeleştiriliyor. Her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralıyor. Hastalar o güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken, izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler buluyor. Psikolojik tedavi için başvuran hastaların gerçek hikayelerini bize anlatan dizide birden fazla hikaye görüyoruz. Dizinin ilerleyen zamanlarda birçok hastanın davranış ve duygu çözümlemesini yaparken kendimizden birçok parça da bulacağız. 


OYUNCULAR: 
Binnur Kaya, Erkan Petekkaya, Burak Sevinç, Halit Sarı, Kültür Şahin, Tülin Özen, Baran Erarslan, Sezin Bozacı, Meriç Aral, Evrim Alasya, Hande Doğandemir, Salih Bademci, Melisa Sözen ve Emre Kınay 
SENARİST: Banu Kiremitçi Bozkurt (Dr. Gülseren Buğdaycıoğlu'nun "Madalyonun içi: Bir Psikiyatrin Not Defteri'' romanından uyarlama) 
YÖNETMEN: Cem Karcı 
YAPIM: OGM Pictures Onur Güvenatam 
FRAGMAN: 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Düzgün dille ve hakaret içermeden yazılan yorumlarınız, editör onayından sonra yayınlanmaktadır. www.fortunaTV.com