📣 SON HABERLER

[fortunaTV][bigposts]

📺 MEDYA HABERCİSİ

[tv][bsummary]

🎬 SİNEMAGAZİN

[sinemagazin][bsummary]

💎 MODERNİZE

[modernize][bsummary]

🔬 AKTÜEL | BİLGİSEL

[Bilgisel][bsummary]

🎵 MÜZİKALİTE

[müzikalite][bsummary]

🏆 SPOR HABERCİSİ

[spor][bsummary]

▶️ VIDEO

[video][bigposts]

✍️ KÖŞE YAZARLARI

[Köşe Yazarı][twocolumns]

POWER TÜRK TV 4K YAYINLARI

Power FM, PowerTürk TV, Power TV başta olmak üzere Türkiye'nin en önemli markalarından biri olan Power Grup, kanallarını en üst seviye görüntü kalitesine taşımak için çalışmalarına devam ediyor. Uydu ve dijital platformlarda HD yayına devam eden kanalları, internette 4K çözünürlüğe yükseldi. Şubat 2018 itibariyle şimdilik sadece internette ve uygulamalarla izlenebiliyor. İleriye dönük olarak 4K yayınlarını tüm mecralara taşıyacaklardır. Fakat, internet sitelerinde 'İLK' diye lanse ediliyor. TRT 4K'dan sonra internette ilk 4K yayını fortunaTV yapmıştır. Şu anda yayın çıkışımızı 4K yerine HD olarak versek de, fortunaTV alt yapısı 4K olarak devam etmektedir. Bunu da yeri gelmişken hatırlatmam lazım. 

POWER MEDYA GRUBU 
1992'de Power FM'i kuran Vakko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko, 2014 Nisan ayında Power TV'yi kurdu. Diğer radyolarıyla birlikte PowerTürk TV kanalının da sahibidir. Aynı zamanda, uydudan yayın yapmak isteyen kanallar için Güç Platform ile servis sağlayıcılık yapmaktadır. 


BİLGİ: DİJİTAL TV 4K Kanalları hakkında bilgi için BURAYA tıklayın. 

1 yorum:

  1. P0WER TÜRK TV 4K UYDU YAYINI OLUR BELKİ DE TRT4K DAN SONRADA SADECE SMART TVLERDE POWER TÜRK TV 4K İZLE RIZ 4 KAT GÖRÜRTÜ KALİTESİNDE POWER TÜRK TV 4K SMART TV4K DA 4 KART GÖRÜNTÜ KALİTESİNDE VİDEO MÜZİK KLIPLERİ İZLERİZ

    YanıtlaSil

Düzgün dille ve hakaret içermeden yazılan yorumlarınız, editör onayından sonra yayınlanmaktadır. www.fortunaTV.com

📡 TV KANALLARI