SON HABERLER

[fortunaTV][bigposts]

MEDYA HABERCİSİ

[tv][bsummary]

MEDİKALİTE

[medikalite][bsummary]

SİNEMAGAZİN

[sinemagazin][bsummary]

AKTÜEL | BİLGİSEL | DOKÜMAN

[yaşam][bsummary]

SPOR HABERCİSİ

[spor][bsummary]

MÜZİKALİTE

[müzikalite][bsummary]

VIDEO

[video][bigposts]

KÖŞE YAZARLARI

[Köşe Yazarı][twocolumns]

INSTAGRAM FOTOLARI

DİLEK YILMAZ ABD'DEN YAZILARIYLA fortunaTV'de

Dilek Yılmaz'ın fortunaTV'deki TÜM YAZILARI İÇİN BURAYA TIKLAYIN. 
Dilek Yılmaz, 1996'dan itibaren yapım ve prodüksiyon işlerinde fortunaTV ekibinde yer aldı. Bununla birlikte, Türkiye'de 20 yılı aşan çeşitli radyo ve televizyon kariyerinin ardından 7-8 yıl önce ABD San Diego'ya yerleşti. Artık ABD'de yaşam içerikli yazılarını fortunaTV için hazırlıyor. 


ABD SAN DIEGO | DEST-İ NATION 

ABD'nin Güney Batısı'nda California Eyaleti'ne bağlı ve Meksika ile sınırı olan bir sahil kentidir. Nüfusu 1 Milyon 300 Bin olan şehir, ünlü kumsallarıyla tatil ve denizcilik konusunda akla gelen ilk yerlerdendir. San Diego, Mayıs ile Eylül aylarında 30 derece sıcaklığı bulur. Gece gündüz sıcaklığı birbirine çok yakındır. Yaz aylarında unutulmaz günler geçirebileceğiniz bir tatil yeridir. ''Amerika'nın en güzel şehri'' olarak nitelendirilen San Diego çok çeşitli festivalleriyle de ünlüdür. 


San Diego, huzurlu bir şehir olduğu için emeklilerin de yaşamak için en çok tercih ettiği yerdir. Tema parkları, müzeler, hayvanat bahçeleri ve düzgün yerleşimiyle tatil için çok uygundur. Eğlencenin gün boyu sürdüğü San Diego'da gece hayatı da sabaha kadar oldukça hareketlidir. 

DİLEK YILMAZ 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Düzgün dille ve hakaret içermeden yazılan yorumlarınız, editör onayından sonra yayınlanmaktadır. www.fortunaTV.com