MEDYA HABER
Search

PROGRAM

Türkçe-İngilizce yayın yapan fortuna TV Channel, ilk 5 ülke sırasıyla Türkiye, Amerika, Almanya, Rusya, Fransa başta olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinde izleniyor. 2006'dan bugüne birçok ziyaretçi trafik kaynağından beslenen web-blog sayfamızda milyonları aşan izleyici sayımız her geçen gün daha da artıyor. 
Yapım & prodüksiyon şirketleri, bireysel program yapımcıları ve reklamverenler tarafından fortuna TV Channel'da yayınlanmak üzere vereceğiniz program ve reklam tekliflerinin içerikleri aşağıda yer almaktadır.  

  
fortuna TV Channel formatı gereği yayınlanacak video materyallerinizin süresi en fazla 60 dakikayla sınırlıdır. 60 dakikalık bir program, (60/5) 5'er dakikadan 12 parça halinde de yayınlanabilir. Program videosu Türkçe ve İngilizce başta olmak üzere Fransızca, Rusça, İspanyolca gibi her dilde olabilir. Yabancı dillerde Türkçe altyazı istenmektedir. Görüntü kalitesi en düşük 720p, en yüksek 4k çözünürlükte olmalıdır. 16-9 çerçeve, mp4, mov, avi, mpg formatlarında olması en uygunudur. Kj (Altyazı / ticker band) kullanılacaksa ekranın altından 2cm boşluk bırakılarak dizayn edilmelidir. 

Bireysel kullanıcılar için tüm teknik ve kurgu hizmetini biz de verebiliyoruz. Canlı yayınlarda tüm hizmetler bize aittir. Açık-Kapalı alan gözetmeksizin istediğimiz her noktadan Canlı Yayın yapabiliyoruz. Programınız ya da yayınlanmasını istediğiniz etkinliğiniz eğer canlı yayın olacaksa süresi 60 dk. geçmemelidir. Yayın formatımıza uyduğu takdirde program içerikleri konusunda tamamen serbestlik vardır. Fakat, milli & manevi değerlere, yayıncılık etik ilkelerine zarar vermeyecek programlar kabul edilmektedir.
Program teklifleriniz için
0532 524 872