MEDYA HABERCİSİ
Haber Ara

WOMAN TV TÜRKİYE'NİN YAŞAM KANALI


Bu haberi ilk defa fortunaTV duyurdu | İlk yayın anını paylaştığımız WOMAN TV (Kadın TV) yayına başladı. Deniz Haber Ajansı kurucusu gazeteci Recep Canbolat ile WM TV Kanalı ile ilgili sürekli görüşüyoruz. İlk kuruluşta duyurduğumuz kanaldan tamamen farklı bir proje olduğu için biz de haberimizi yeniledik. Haberimizde kullandığımız stüdyo fotoğraflarında da görüleceği üzere WOMAN TV olarak yayına hazır durumdalar. Bir süredir uydu frekansında kadın temalı sabit bir görselle yayın sinyali gönderen kanalın Woman TV olduğu ortaya çıktı. Adından da anlaşılacağı üzere kadına yönelik bir televizyon kanalı olacak. Artık yayına başladıklarında göre daha detaylı konuşacağımız kanalda umarım sürekli kadına yönelik ürün satan bir akış düşünülmüyordur. ''Kadın konsepti güzel'' ama ürün tanıtımlarından izleyici bıktı. Dolu bir içerik olmasını beklediğimiz Woman TV için şimdilik bu kadar bilgi yeterli. (Yeni gelişmelerde haberimiz güncellenir)

WOMAN TV (WMTV) TürkSat Frekans: 12034 Smb: 27500 Pol: Dikey (V) 
WMTV Web Sitesi: www.wmtv.com.tr

nanomag

FTV TÜRK, 1992'de planlanarak 1999'da teknik altyapı yatırımını tamamladı. 2006'da Türkiye'nin İlk ve Tek Dijital TV Kanalı olarak 7-24 yayına başladı. 2013'te HD yayına geçti. Medya Haberleri, Yaşam, Sanat içerikli Türkçe/İngilizce yayın yapıyor.


1 Görüş / Konu: “WOMAN TV TÜRKİYE'NİN YAŞAM KANALI

    1. Güçlü bir frekansta yayına başladı. Bazı televizyon kanalları tarafından desteklenirse tutacağa benziyor. Kadın dayanışmasının realden taşınıp televizyon kanalına da yansımasını beklemekteyiz :)

      YanıtlaSil

    Düzgün Türkçe ile hakaret içermeden yazılan yorumlarınız, editör onayından sonra yayınlanmaktadır. www.fortunaTV.com


İSTANBUL HAVA DURUMU