📣 SON HABERLER

[fortunaTV][bigposts]

📺 MEDYA HABERCİSİ

[tv][bsummary]

🎬 SİNEMAGAZİN

[sinemagazin][bsummary]

💎 MODERNİZE

[modernize][bsummary]

🔬 AKTÜEL | BİLGİSEL

[Bilgisel][bsummary]

🎵 MÜZİKALİTE

[müzikalite][bsummary]

🏆 SPOR HABERCİSİ

[spor][bsummary]

▶️ VIDEO

[video][bigposts]

✍️ KÖŞE YAZARLARI

[Köşe Yazarı][twocolumns]

BBN TÜRK TV HABER KANALI

Bir süre önce kapanan Samsun AKS TV'nin yeni sahibi Konya'dan Delta Group oldu. Konya'da inşaat alanında bir çok yatırımı olan Mustafa Kavaf, BBN Türk TV, Haber Kanalı ve Gazetesiyle birlikte medyaya hızlı bir giriş yaptı. ''Birlik Beraberlik Noktası'' BBN Türk TV, Konya merkezinden, İstanbul ve Ankara stüdyolarından yayın yapan kanal kısa sürede bir çok transfer yaptı. 


BBN Türk TV, milli ve manevi değerlere bağlı, insanı merkezine alan, suni gündemler yerine ülke gerçeklerini ön plana alan yapıcı yaklaşımıyla, Türkiye’de haber kanalı anlayışına farklı bir soluk getirmek için yola çıktı. İstanbul ve Ankara stüdyoları ile haber altyapısını güçlendirdi. Seda Akbay, Defne Sarısoy, Hulki Cevizoğlu, Celal Kazdağlı, Fehmi Çalmuk, Bülent Orakoğlu, Cüneyt Polat, Doç. Dr. Hüseyin Şeyhanlıoğlu,Ramazan Kurtoğlu, Murat Akan, Erkan Trükten, Prof. Dr. Mehmet Seyfettin Erol, Prof. Dr. Sencer İmer, Süleyman Beledioğlu, Faik Çetiner, Eda Yerci , Eda Erçal , Mahmut Şahin , Levent Ersin Orallı, Jale Yeni Gökyer , Yusuf Sağcan , Adem Karafilik, Hande İpekgil, Özden Zeynep Oktav , Hasan Kanbolat ve Fahrettin Damga gibi alanının önde gelen isimlerini kadrosuna katarak hem haber hem de program çıtasını yükseltti. 


BBN Medya Grup Başkanı Fahrettin Damga, yeni yayın dönemine kamuoyunun yakından tanıdığı ve sevdiği isimlerle başlayacaklarını söyledi. Geçtiğimiz ve yeni yayın dönemini değerlendiren Damga, ''3 Ekim 2020 BBN Türk’ün programlı yayına geçtiği tarih. Konya merkez olarak başladık, İstanbul ve Ankara bürolarımızdan da desteği ile yayın hayatına başladık. Daha çok genç sayılabilecek bir süreçteyiz. Daha 1 yaşımızı doldurmuş durumdayız ama şu an itibariyle hem çalışanlarımız hem ortaya koyduğumuz programlar açısından tam manasıyla yayıncılığımızı tescil ettirdiğimiz bir noktadayız. Buraya kadar olan kısım emekleme dönemiydi. Şimdi emekleme dönemini başarılı bir şekilde tamamladık. Bugün itibariyle de ayağa kalkıp yürümeye sonra da koşmaya başlamaya hazırlanıyoruz'' dedi. 


BBN Türk TV Frekansı:  

Türksat: 12729 V(Dikey) 30000 

D-Smart: 38. Kanal 
Kablo TV: 72. Kanal 

8 yorum:

 1. Adsız26/9/20

  BBN Türk diye bir haber kanali açılıyormuş.Bu kanalla bağlantisi var mıdır acaba? Hatta kadrosu bile belli olmuş;
  Seda Akbay, Talat Atilla, Hulki Cevizoğlu, Tamer Korkmaz, Defne Sarısoy, Celal Kazdağlı, Bülent Orakoğlu, Uğur Özteke, Fahrettin Damga ve Fehmi Çalmuk

  YanıtlaSil
 2. İnşallah kimseye yandaş olmadan, doğruyu alkışlayan, yanlışı eğip bükmeden eleştirebilen tarafsız olabilirsiniz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sizin tarafsız olarak gördüğünüz her televizyon kanalının bir tarafı var. ''Tarafsızlık'' vb. sözler sadece klasik söylemlerdir. Tarafsız kanal olmaz.

   Sil
  2. Beylik laflarla sallamanıza bakılırsa; ne olduğunuz şimdiden belli.

   Sil
 3. Bbn türk kapanan kanal a 'nın yerine kurulmuş olabilir mi?Kanal a da yayınlanan Dünden yarına v.b progragramlar şimdi bbn türkte...Teşekkürler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kanal A'nın beğenilen programlarını satın alıp kullanıyorlar. BBN Konya'nın kanalı.

   Sil
 4. Ne kadar çok kanal kursakta isim seçme konusunda çok kötüyüz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. CNN ve BBC olabiliyorsa BBN Türk neden olmasın. Başarılı bir iş çıkarılırsa her marka göze hoş görünür.

   Sil

Düzgün dille ve hakaret içermeden yazılan yorumlarınız, editör onayından sonra yayınlanmaktadır. www.fortunaTV.com

📡 TV KANALLARI