MEDYA HABER
Search

SURVIVOR'IN YENİ VERSİYONU LOVE in the WILD

 
 Yönetmen fortuna Zafer & Türkiye'nin en iyi makyaj tasarımcılarından biri olarak gösterilen Pınar Aktaş, uluslararası platformlarda da aranılan isim oldu. Endemol International'ın RTL için hazırladığı dünyaca ünlü realty dating yarışması  LOVE in the WILD ekibiyle Antalya Olympos'taki çalışmaları başarıyla tamamlandık. Hollanda'nın dünyaca ünlü orijinal format üreticisi Endemol International, Survivor'ın çiftlerle yapılan yeni versiyonu için Antalya Olympos'u tercih etti. Dünyaca ünlü starlar Jenny McCarthy & Froukje de Both'un sunduğu ve RTL, Amerikan NBC ve İngiliz ITV kanallarında da yayınlanarak büyük beğeni toplayan Love in the Wild reality yarışma programında 100 kişilik Hollandalı ekiple çalıştık. Yeni formatta yarışmacı çiftler dünya turu ödülü kazanabilmek için zorlu şartlarda mücadele ettiler.
fortuna Zafer & Pınar Aktaş, dünyaca ünlü starlar Jenny McCarthy & Froukje de Both'un sunduğu ve RTL, Amerikan NBC ve İngiliz ITV kanallarında da büyük beğeni toplayan Love in the Wild reality yarışma programında görevini başarıyla yerine getirdi. Favori ünlü yarışmacılar Miss Hollanda Desiree van den Berg & Miss Tunisia Leila arasında zor doğa şartlarındaki büyük mücadelenin galibi Leila & Quintin çifti oldu. İkinci sırayı ise Desiree aldı.

Çok fazla sorulduğu için açıklamakta fayda var. Endemol şirketi, format sattığı her ülkede bir şube açarak, o ülkenin vergisine tabii bir iş politikası belirlediği için Endemol Türkiye, Endemol Malezya vb. 100'e yakın yerel yapım şubeleri kurmuş. Fakat, format uygulamalarını Endemol International adı altında Hollanda merkezinden kendi bünyesinde yönetiyor. Yani, Endemol International'ın çekimleri Türkiye'de yapması haricinde ülkemizde izlediğiniz benzer format yapımcılarıyla (orijinal format sahibi olmasının haricinde) hiçbir alakası yok. Türkiye'de izlediğiniz Survivor vb. formatların hepsinin Endemol INTERNATIONAL şirketinden sezonluk olarak Acun tarafından Türkiye için kiralanmış olan 2. el yapımlar olduğunu belirtmek gerekiyor
 
RTL - LOVE in the WILD ''resimlerin büyük hali için üstüne tıklayınız''nanomag

1992'de planlanarak 1999'da kendisine ait teknik altyapısı tamamlanan, 2006'da Türkiye'nin İlk ve Tek IP TV Kanalı olarak 7-24 HD yayına başlayan fortuna TV, Medya Haberleri, Kadın, Erkek, Sanat içeriğiyle Türkçe ve İnglizce yayınlarına devam ediyor.


0 fortunaTV.com Konu: “SURVIVOR'IN YENİ VERSİYONU LOVE in the WILD

    Düzgün Türkçe ve hakaret içermeden yazılan yorumlarınız, editör onayından sonra yayınlanmaktadır. www.fortunaTV.com