📣 SON HABERLER

[fortunaTV][bigposts]

📺 MEDYA HABERCİSİ

[tv][bsummary]

🎬 SİNEMAGAZİN

[sinemagazin][bsummary]

🎵 MÜZİKALİTE

[müzikalite][bsummary]

💎 MODERNİZE

[modernize][bsummary]

🔬 AKTÜEL | BİLGİSEL

[Bilgisel][bsummary]

🚘 LANSMAN

[lansman][bsummary]

🏆 SPOR HABERCİSİ

[Spor Habercisi][bsummary]

🎤 RÖPORTAJLAR

[röportaj][twocolumns]

🚨 ALARM

[Alarm][bsummary]

MESKEN PSİKOLOJİK GERİLİM FİLMİ (2023)

Filmin Adı: Mesken (Messuage 2023) - Lorem Ipsum Dolor 
Senarist-Yönetmen: fortuna Zafer 
Oyuncular: Yakup Konca, Melanie, (kadın oyuncu seçmeleri devam ediyor) 

Filmin Konusu: Psikolojik Gerilim, Gizem, Korku kategorisindeki yerli filmde, deli dolu, esprili, eğlenceli ve nazik yapısıyla tanınan Yakup, yeni sevgilisi Melanie'yle hafta sonu tatilini geçirmek için dağ evine giderler. Her şey o ıssız meskende 'Lorem Ipsum Dolor'' sırrıyla başlar. 
Resmi Web Sitesi: www.meskenfilmi.com 
SİNEMAGAZİN: 

Yayınlanan fragman büyük beğeni topladı. 2023 Ekim ayı sonunda çekimleri tamamlanması planlanan filmin ünlü başrol oyuncusu Yakup Konca, 30 yılı aşkın süredir rol aldığı 50'den fazla sinema filmi, dizi film ve televizyon programları ile tanınır. 90'larda yetenek yarışmasında ödül alarak Türkiye'de tanınan aktör, usta oyuncu Öztürk Serengil'in vefatına kadar uzun yıllar birlikte çalışmıştır. Türk Sineması'nda değişken karakterleriyle özel ve sadık bir izleyici kitlesi kazanmıştır. 

Senarist ve yönetmen fortuna Zafer, Mesken filminin oyuncu seçimleri ve ön hazırlıklarına devam ediyor. Filmin ruhunu yansıtan ilk fragmanla birlikte uluslararası saygın yabancı festivallerden davetler alan yönetmen, tercihini festivallerden önce, beyaz perdeden yana kullanıyor. Gerilim, Gizem, Korku unsurlarını çok iyi kullanarak beklenenden farklı bir filmle sinema izleyicisini cezbedecek olan yapımını ortaya çıkarıyor. Ekim ayı sonunda çekimlerine İstanbul'da başlanılacak olan filmin vizyon tarihi 2023 sonu olarak planlandı. 
2 yorum:

Düzgün dille ve itham hakaret içermeyen yorumlarınız, editör onayından sonra yayınlanmaktadır. www.fortunaTV.com

📡 TV KANALLARI