🛰️ MEDYA HABER

[tv][bsummary]

🎬 SİNEMAGAZİN

[sinemagazin][bsummary]

🎵 MÜZİKALİTE

[müzikalite][bsummary]

💎 MODERNİZE

[modernize][bsummary]

🔬 AKTÜEL

[Bilgisel][bsummary]

🗃️ DOKÜMAN

[Doküman][bsummary]

🚘 LANSMAN

[lansman][bsummary]

🏆 SPOR

[Spor Habercisi][bsummary]

🎤 RÖPORTAJ

[röportaj][twocolumns]

🚨 ALARM

[Alarm][bigposts]

GÜLÜŞÜNÜ MAKYAJLA GÜZELLEŞTİR | PINAR AKTAŞ

Pınar Aktaş Makyaj Artisti: Karşımızdaki kişilerle ilk iletişim kurduğumuz yer yüzümüzdür. Günün yorgunluğu, neşesi, endişesi, hüznü ilk olarak yüzümüze yansır. Bunu sadece küçük bir tebessümle geçiştirmek yetmez, biraz da renklendirerek enerji katmak gerekir. Tebessümle gelen güzelliğimize renk katıp enerjisini yükseltmek tamamen kendi elimizdedir. Örneğin yorgun bir gecenin ardından güne biraz keyifsiz başladık, gece geç uyumanın tepkisiyle de biraz solgun görünüyoruz. Hemen toparlanmak da pek mümkün değil görünüyor. 

Fakat bir kaç makyaj dokunuşuyla hemen üstesinden gelebiliriz. Ufacık bir ruj darbesi & hafif bir allık rengimizi hemen yerine getirecektir. Gülümsemek hem kendi iç huzurumuzu, hem de karşıya bıraktığımız pozitif elektriği güçlendirirken biraz daha renkli görünüp gülüşümüzü bir kaç makyaj dokunuşuyla canlandırabiliriz. Kendimizi iyi hissedeceğimiz renkli kıyafetler de güne zinde başlamak ve gülüşümüzü güzelleştirme için yardımcı olan bir kaç detaydır. 


Hayatımızda karşılaştığımız tüm olumsuzlukları biraz tolere etmek ve gülümsememizi daha yüksek enerjilere taşımak tamamen kendi elimizde. Arkadaş seçimleri bile buna etken. Daima gülümsemeyi bilen eğlenceli insanlarla olmak yaşam kalitemizi iyi yönde etkilemek için büyük bir etken. İzlediğimiz eğlenceli film ya da yapmaktan keyif aldığımız bir çok şey hayatımızı renklendirir ve gülüşümüze yansır. Gülüşümüzü güzelleştirecek hafif bir makyajla renkli dokunuşlar yapalım ve yüzümüzde güller açtıralım. Her gün, yeni bir güne iyi başlayalım. Gülüşümüzü güzelleştirmek dileğiyle. Sevgiler Pınar Aktaş.

www.PINARAKTAS.com 

PINAR AKTAŞ'ın fortunaTV'deki TÜM YAZILARI İÇİN BURAYA TIKLA. 

www.pinaraktas.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Düzgün dille ve itham hakaret içermeyen yorumlarınız, editör onayından sonra yayınlanmaktadır. www.fortunaTV.com

📡 TV KANALI KURULUMU🛒 ALIŞVERİŞ