MEDYA HABER
Search

LIFETIME TV TÜRKİYE FARKINI KONUŞTURUYOR

Bu haberi ilk defa fortuna Medya duyurdu: ABD A+E Networks'ün kanalı ''Lifetime TV'' 26 Nisan 2016'da dünyada ilk kez şifresiz olarak Türkiye’de yayına başladı. Tam zamanlı yayına 1 hafta kala, 19 Nisan itibariyle Türkiye'de test yayınlarına başlayan kanal, gündüz kadına, akşamları da erkeklere ağırlık veren yayınlar yapacak. Kanalın yayına başladığı ilk günde, Türksat görüntü kalitesinin çok berbat olduğu gözlemlendi. Bu önemli kanalın, bu kadar düşük görüntü kalitesiyle yayın yapmasını yadırgadım. Bu konuyla mı ilgili bilinmez ama kısa süre sonra Teknik Grup Başkanı Gökhan Sert, Oflaz Medya'dan istifa etti. Artık, Lifetime'ın HD yayına geçmesini bekliyoruz. Şu anda benim en çok izlediğim kanallardan biri haline gelen TLC, başarılı çıkışını sürdürüyor. 

 A+E Networks Avrupa – Ortadoğu – Afrika Bölgesi Murahhas Üyesi Dean Possenniskie ve MCD Medya Yönetim Kurulu Başkanı Esra Oflaz Güvenkaya’nın ev sahipliğinde düzenlenen davetle tanıtılan LifetimeTV, ''kadın odaklı'' eğlence kanalı olarak şu an dünya çapında 105 bölgede, 150 milyondan fazla haneye 11 dilde yayın yapıyor. Lifetime Türkiye, A+E Networks ile MCD Medya ortak girişimi çerçevesinde tüm yayın platformlarında şifresiz yayın yapacak.

Lifetime, yayınlandığı ülkelerdeki en başarılı global yapımlar, diziler, özel programlar, filmler ve geniş program yelpazesiyle Türkiye pazarına girerken, en popüler programların yerli formatları da kanalda yer alacak.

Lifetime Türkiye’de spiker Özge Uzun’un sunacağı bir sabah şovu izleyicilerle buluşacak. Programda Özge Uzun ve uzman konuklar; güzellik, yemek, moda, popüler kültür, sosyal medya, sağlık, çocuk bakımı, müzik ve sinema gibi kadınların yakınlık duyduğu birçok konuyu işleyecek. 


Frekans: 12089 Yatay (H) 4400 fec: 5/6 nanomag

Türkiye'nin İlk ve Tek IP TV Kanalı olarak 2006 Yılında Kurulan fortuna TV Channel, Kadına Özel Erkeklere Güzel içeriğiyle Türkçe ve İnglizce yayınlarına medya haberlerini ekleyerek aralıksız devam ediyor.


0 fortunaTV.com Konu: “LIFETIME TV TÜRKİYE FARKINI KONUŞTURUYOR

    Düzgün Türkçe ve hakaret içermeden yazılan yorumlarınız, editör onayından sonra yayınlanmaktadır. www.fortunaTV.com