SON HABERLER

[fortunaTV][bigposts]

MEDYA HABERCİSİ

[tv][bsummary]

MEDİKALİTE

[medikalite][bsummary]

SİNEMAGAZİN

[sinemagazin][bsummary]

AKTÜEL | BİLGİSEL | DOKÜMAN

[yaşam][bsummary]

SPOR HABERCİSİ

[spor][bsummary]

MÜZİKALİTE

[müzikalite][bsummary]

VIDEO

[video][bigposts]

KÖŞE YAZARLARI

[Köşe Yazarı][twocolumns]

INSTAGRAM FOTOLARI

KANAL 6 YENİDEN YAYINA BAŞLIYOR

Türkiye'nin en önemli televizyon markalarından biri olan Kanal 6 yeniden yayına başlıyor. Ahmet Özal (1992-1998), Korkmaz Yiğit (1995-1998), Hayyam Garipoğlu (1998-2000), Dinç Bilgin (2000), Türker İnanoğlu (2000), TMSF (2000), Mehmet Emin Karamehmet, Turgay Ciner, Murat Vargı (2001), Cem Uzan (2001-2003), Hayyam Garipoğlu (2003), Özal Group (2003-2008), TMSF (2008) ve son olarak Seyit Doğan (2017) tarihinde Kanal 6'nın sahibi oldu. 

Şatıroğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Seyit Doğan, Malatyalı bir iş adamı. Kendisiyle kanalın kuruluş sürecinde çalışmalara devam ediyoruz. Şatıroğlu Medya Grubu olarak Kanal 6 markasını yeniden yükseltecek olan Seyit Doğan'ın hedefi ilk 6 kanal içerisine girmek. Şu anda holding ile ilgili olarak medya alanında yatırım yapılacağı için yeni bir kurumsal yapılanma süreci içerisinde. Yönetim binasının hazır olması için yoğun çalışmalar sürüyor. Son toplantımızın ardından şunu söyleyebilirim ki, bu hafta kanal için önemli gelişmeler olacak. Kurumsal işlerin ardından Kanal 6'nın teknik işleri tamamlanacak. Yayına başlaması için gereken resmi bir kaç önemli detay da tamamlanmak üzere. Kanal 6'nın yanı sıra yeni nesile hitap edecek ayrı bir dijital tv kanalı da kurulacağının müjdesini de vereyim. 

Kanal 6'nın kuruluş aşamasında fortuna Medya olarak çalışmalarımıza devam ederken, bize çok sayıda sorular gelmesinin yanı sıra çeşitli forum sayfalarında da hakkımızda güzel yorumlar yazılmış olduğu görmek inanın fortuna Medya için büyük mutluluktur. Bu vesileyle herkese teşekkür ederiz. Bize olan güveninizi bilerek, rastladığımız soru ve yorumlarda ''Kanal 6'nın gerçek olup olmadığı'' ile ilgili küçük bir not düşelim. 2017 yılı itibariyle ''Kanal 6 marka sahibi tescilli olarak Seyit Doğan olarak kayıtlıdır.'' Bu da demek oluyor ki Kanal 6 gerçektir. (Yeni gelişmelerde haberimiz güncellenir) 

14 yorum:

 1. KANAL.6..NE.ZAMAN.YAYINDA..OLACAK.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Çalışmalar devam ediyor. Henüz bir tarih veremeyiz.

   Sil
 2. Anonim6.12.20

  2017 senesindede ilk 4 kanal içine girmek istiyorlardı sanırım işi baya askıya almışlar. kanalın merkezi neresi olacak ? tesekkurler.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. İstanbul merkezinden yayın yapacak. Marka hakları 2017'de alındı. Geçen süreçte net bir tv kanalı kurma girişimleri olmadı. Çünkü ileriye dönük bir yatırımdı. Bu yıldan itibaren Kanal 6'nın tekrar çıkış yapması için hazırlıklara başladılar. Merkez yönetim binası için yer araştırması yapılıyor şu anda.

   Sil
 3. Kanal 6 hakkında bir gelişme var mı?

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Bir üstteki yoruma verdiğimiz cevabı okuyabilirsiniz.

   Sil
 4. ŞUBAT.AYINDA.KANAL.6.YAYINDA.OLACAKMI.SIMDIDEN.TESEKKURLER.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Kanal ile ilgili haberimiz güncellendi. Yeniden inceleyiniz.

   Sil
  2. kana 6 logosu ekranda görünen logomu ve kanal 6 yayını ne za man başlar nisan 2021 yayınd a olurmu

   Sil
  3. İlk marka alınırken bu logo kullanılmış ama farklı çalışmalar yaptık. Yayına çıkarken hepsi değişebilir. Tarih belli değil.

   Sil
 5. Anonim9.2.21

  kanal 6 ile ilgili çalışmalar şu an ne durumda?

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Kanal 6 ile ilgili yeni gelişmeleri ekledik. Haberimizi yeniden okuyunuz.

   Sil
 6. Kanal 6 ile ilgili gelinen son nokta nedir

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Biraz gecikmeler oldu ama sorun yok. Çalışmalar devam ediyor.

   Sil

Düzgün dille ve hakaret içermeden yazılan yorumlarınız, editör onayından sonra yayınlanmaktadır. www.fortunaTV.com