MEDYA HABERCİSİ
Search

KANAL A YENİDEN YAYINA BAŞLAMAK İÇİN BEKLİYOR

Kanal A Televizyonu, Termikel Şirketler Grubu bünyesinde 3 Mart 1997 tarihinde Ankara’da kuruldu. 8 Eylül 1997'de yayına başladı. 31 Ekim 2017'de maddi imkansızlıklardan dolayı kapanmıştı. Aralık 2017'ye girmek üzereyken Bursa'dan Sancaktar Medya büyük ölçüde anlaşarak Kanal A'yı satın aldığını duyurmuştu. Fakat, Termikel Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kaya, bugün yaptığı açıklamasında, satışın gerçekleşmediğini bildirdi. Termikel, medyadan çekiliyor ama Kanal A özellikle de isminden dolayı çok önemli bir marka. Medya sektörüne girmek isteyenler için çok cazip bir televizyon. Biz de, satılık tv kanalları vitrinine Kanal A'yı yerleştiriyoruz. 

Yine ilk defa fortunaTV'nin duyuracağı bir haberimiz var. Kanal A için Bolu'dan bir talip var. Görüşmeler devam ediyor. Olumlu sonuçlanırsa Kanal A Bolulu yeni sahibiyle yayına devam edecek. nanomag

1992'de planlanarak 1999'da kendisine ait teknik altyapısı tamamlanan, 2006'da Türkiye'nin İlk ve Tek IP TV Kanalı olarak 7-24 HD yayına başlayan fortuna TV, Medya Haberleri, Kadın, Erkek, Sanat içeriğiyle Türkçe ve İnglizce yayınlarına devam ediyor.


0 fortunaTV.com Konu: “KANAL A YENİDEN YAYINA BAŞLAMAK İÇİN BEKLİYOR

    Düzgün Türkçe ve hakaret içermeden yazılan yorumlarınız, editör onayından sonra yayınlanmaktadır. www.fortunaTV.com