🛰️ MEDYA HABER

[tv][bsummary]

🎬 SİNEMAGAZİN

[sinemagazin][bsummary]

🎵 MÜZİKALİTE

[müzikalite][bsummary]

💎 MODERNİZE

[modernize][bsummary]

🔬 AKTÜEL

[Bilgisel][bsummary]

🗃️ DOKÜMAN

[Doküman][bsummary]

🚘 LANSMAN

[lansman][bsummary]

🏆 SPOR

[Spor Habercisi][bsummary]

🎤 RÖPORTAJ

[röportaj][twocolumns]

🚨 ALARM

[Alarm][bigposts]

BEVA ŞARKILARI KANADA'DAN TÜRKİYE'YE

Sahnede İngilizce ve Türkçe şarkılar söyleyen Beva, Kanada'dan Türkiye'ye taşıdığı şarkılarından ''Ben Buyum'' için Kanada Ontario Eyaleti'ne bağlı Hamilton ve Toronto'da video klip çektirdi. 


Genç şarkıcı Beva; ''Şarkı yazmaya çok küçük yaşlarda başladım. Eski günlüklerimde o çocuk el yazımla yazdığım şarkılarımı halen saklarım. Fakat hayat şartları beni hayallerimden uzağa savurmuş olsa da, çok farklı alanlarda zorlu mücadeleler verirken bile asla hayallerimden vazgeçmedim. 


Tıpkı şarkıda da söylediğim gibi 'Usul usul, adım adım yürüyorum hayata' ve 'Takmam artık, bilirim her şey zamanla' derken, bu sözler edindiğim en büyük tecrübelerden biri ile ilgili. Çünkü her şey zamanını bekler ve gerçekten istediğiniz bir şey illa ki bir gün sizin olacaktır. Tek yapmanız gereken o yönde çabalamaktan vazgeçmemek ve sabırlı olmak. 


Hayatım boyunca utangaç biriydim ve başka insanların yanında şarkı bile söyleyemezdim. Hep arka planda kalmak ister, sesimi çıkartmaktan çekinirdim. Hayatta sınandıkça, artık 'Ben Buyum' demekten ve sesimi gür bir şekilde çıkartmaktan korkmuyorum. 


Şimdi Dünyanın bir ucunda, Kanada'dan bu hayalim için ilk adımlarımı atıyorum. Projeme çok güveniyorum. İnsanların duygularına ortak olmaya ve kendi duygularımı tecrübelerimi paylaşmaya geliyorum. Artık ben de varım ve anlatacak daha çok şeyim var. 


Çok değerli bir ekiple çalıştım. Aranjör ve prodüktörüm Alihan İnanlı, Mix Bahadır Sağbaş ve Mastering Emre Kıral, Gitarlar Caner Güneysu ve Klip Yönetmenim Buğrahan Ünsal ortaya muhteşem bir iş çıkarttılar'' diyerek kendini ifade ediyor. 


BEVA - Ben Buyum video klibi: 


Röportaj: Alper Ergez 

Alper Ergez'in fortunaTV'deki TÜM YAZILARI İÇİN BURAYA TIKLAYIN 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Düzgün dille ve itham hakaret içermeyen yorumlarınız, editör onayından sonra yayınlanmaktadır. www.fortunaTV.com

📡 TV KANALI KURULUMU🛒 ALIŞVERİŞ