🛰️ MEDYA HABER

[tv][bsummary]

🎬 SİNEMAGAZİN

[sinemagazin][bsummary]

🎵 MÜZİKALİTE

[müzikalite][bsummary]

💎 MODERNİZE

[modernize][bsummary]

🔬 AKTÜEL

[Bilgisel][bsummary]

🗃️ DOKÜMAN

[Doküman][bsummary]

🚘 LANSMAN

[lansman][bsummary]

🏆 SPOR

[Spor Habercisi][bsummary]

🎤 RÖPORTAJ

[röportaj][twocolumns]

🚨 ALARM

[Alarm][bigposts]

HAYKO CEPKİN ŞOVU 18 MAYIS’TA BEŞİKTAŞ STADYUMU’NDA

Türkiye'nin en önde gelen rock müziK sanatçılarından biri olan Hayko Cepkin, müzikseverleri büyüleyici bir deneyime davet etmek için hazırlanıyor. Hayko Cepkin’in 18 Mayıs 2024 tarihinde Beşiktaş Dolmabahçe Stadyumu’nda gerçekleşecek olan konseri, müthiş şovları, performansları ve enerjisi ile unutulmaz anlara sahne olacak. Hayko Cepkin, kariyerindeki başarıları, çıkardığı hit parçaları ve güçlü sahne şov ve performansıyla tanınan bir isim olarak, bu özel stadyum konseriyle hayranlarına uzun yıllar hafızalarda kalacak bir gece yaşatacak. Beşiktaş Dolmabahçe Stadyumu’nun muazzam atmosferinde, Hayko Cepkin'in eşsiz müzikal tarzı ve çarpıcı sahne şovlarıyla bir araya gelecek olan izleyiciler, efsanevi bir konsere tanıklık edecekler. 

BWO Entertainment ve EEG Expand Entertainment Group iş birliği ile Beşiktaş Dolmabahçe Stadyumu’nda düzenlenecek konserde Hayko Cepkin, yaklaşık 40 bin kişiye seslenecek. Stadyum şovu, Hayko Cepkin'in son albümünden en sevilen parçalardan klasikleşmiş hitlere kadar geniş bir repertuar sunacak. Sanatçının enerjisi ve etkileyici performansıyla dolu bu gece, müzik tutkunları için unutulmaz anılar biriktirmelerine olanak sağlayacak. Bugüne dek hafızalara kazınan tüm şarkılarının yanı sıra farklı tarzlarda eserleri kendi yorumuyla seslendirecek olan Hayko Cepkin, özel sürprizleriyle de dinleyicilerini bir kez daha şaşırtacak. 


Basın toplantısında konuşan Hayko Cepkin, “Stadyum projesini bana sunduklarında 18 Mayıs tarihini özellikle bizzat kendim seçtim. Stadyum projemizin ilk konseri olacak dediler. Çok daha kıymetli olur çünkü zamanında büyük sahnelerin, özel projelerin açılışlarını yapmış ve aslında bu konuda biraz deneyimli olarak daha doğru bir yere oturacağını düşündüm. Ertesi gün zaten 19 Mayıs’ımız... Bizim için çok kıymetli. Fikir olarak da çok doğru bir yere oturacağımızı düşünüyoruz. Biz bu tip projelere her zaman hazır bir ekibiz. Yıllardır sahnede olmayanı yapmış, yapılmaz denileni hayata geçirmiş bir ekip olduğumuz için bu tip projelerde yer almayı hak eden bir isim olduğumuza her zaman inanıyoruz. Proje teklifi geldiği zaman bizim böyle bir showu günün birinde stadyumda yapabilme ihtimaline karşı yüzde 90 projeyi hazır halde cebimizde tutuyorduk. Zaten seyircimize ne yaşatacağımızı biliyoruz. 40 bin kişilik bir seyirci kitlesine sesleneceğiz. Bu bugüne kadar seslendiğimiz en kalabalık seyirci adedi olmayacak, bundan çok daha kalabalık konserler yaptık ama o muhteşem ambiyansın içinde tam anlamıyla 40 bin sizin için gelmiş sizin seyirciniz olacak. Hele ki Beşiktaş Stadyumu benim çocukluğumda davul çaldığım bir yer” dedi. 

27 yıldır müzik piyasasına hizmet ettiğini ama 18 yıldır albümlü ve tanınır biri olarak aslında ansiklopedik, kronolojik bugüne kadar neler yapıldıysa herkesin gözünün önünden geçtiği bir iş olacağına, bu sebeple de duygusal olarak çok geçişleri olan hırpalayıcı bir konser olacağını aktaran Cepkin, “Yaklaşık 3-3.5 saatlik, 32-33 parçalık bir performans olacak. Gelen seyircimiz arasında, bu 18 yıllık sürece bire bir tanıklık etmiş bir jenerasyon var. Gözlerinin önünde nasıl yaşlandığımızı seyrettikleri; aslında bize bakarken, nasıl süreç geçmiş yaşlanıyorlar derken kendilerinin de 18 yılı geçti... Kendi hatıralarını da hatırlayacakları ansiklopedik bir konser olacak” diye konuştu. 2024 yılının kaçırılmaması gerekenler listesinin ilk sıralarında yer alacak olan Hayko Cepkin konserinin biletleri ise “Biletix” ve “Passo”da satışa sunuldu.


RÖPORTAJ: U. KIVANÇ TERZİOĞLU 

Kıvanç Terzioğlu'nun fortunaTV'deki TÜM YAZILARI İÇİN BURAYA TIKLAYIN. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Düzgün dille ve itham hakaret içermeyen yorumlarınız, editör onayından sonra yayınlanmaktadır. www.fortunaTV.com

📡 TV KANALI KURULUMU🛒 ALIŞVERİŞ