🛰️ MEDYA HABER

[tv][bsummary]

🎬 SİNEMAGAZİN

[sinemagazin][bsummary]

🎵 MÜZİKALİTE

[müzikalite][bsummary]

💎 MODERNİZE

[modernize][bsummary]

🔬 AKTÜEL

[Bilgisel][bsummary]

🗃️ DOKÜMAN

[Doküman][bsummary]

🚘 LANSMAN

[lansman][bsummary]

🏆 SPOR

[Spor Habercisi][bsummary]

🎤 RÖPORTAJ

[röportaj][twocolumns]

🚨 ALARM

[Alarm][bigposts]

JANSOWAH FRANSIZCA İNGİLİZCE İSPANYOLCA ŞARKILAR

Fransa'dan Türk şarkıcı Jansowah (28), Türkçe, Fransızca, İngilizce ve İspanyolca projeler yapmak üzere RnB, Pop, Oryantal müziği harmanlayarak kendi tarzıyla yeni şarkılara imza atıyor. Şarkı sözleri yazmasının yanısıra, hem dansıyla, hem de latino şarkılarıyla kendine hayran bırakan lolita şarkıcı, video klip çekimlerini Fransa ve Türkiye'de yaptı. 


Uzun süredir üzerinde çalıştığı ''Dolunay'' isimli teklisiyle müzik severlerle buluştu. Dikkatleri üzerine çeken Jansowah, inanılmaz bir çıkış yapmak için uzun soluklu bir hazırlık süreci yaşadı. Güzel şarkıcı, yaza bomba gibi girebilmek için latino parçasının sırasını bekliyor. 


2024 yılı içerisinde izlenebilecek olan yeni bir sinema filminde de soundtrack parçası ile yer alırken, Fransa'da rol alan Jansowah, oyunculuk yeteneğini de gözler önüne serdi. Jansowah, sanatçıların üretmeye devam etmesi ve müzik sektörünün birleştirici gücüyle her şeyin daha da güzelleşeceğine inanıyor. Ülkemizin ve dünyanın geçmekte olduğu zor dönemlerden sonra her şeyin çok daha güzel olacağına inancını dile getiriyor. 

JANSOWAH / İLETİŞİM: www.Jansowah.net 


GECELERİ YAKMAYA HAZIR MISINIZ? JANSOWAH YENİ ŞARKISI "Geceleri Yak" ile yaza bomba gibi geliyor. Jansowah ve Nast Keyson düetiyle harika bir yaz şarkısı Latino müzik sevenleri çok mutlu etti. Klip profesyonel dansçılarla inanılmaz koregrafilerle Fransa Cote d’Azur de çekildi. Ayrıca Jansowah dans yeteneklerini de klipte sergiledi. Türkçe Fransızca ve İspanyolca  şarkısı yaz boyunca herkese güzel enerjiler vermeyi vaad ediyor. 

Jansowah - Geceleri Yak (Videoklip) 


Jansowah - Never Never (Videoklip) 


Jansowah - Dolunay (Videoklip) 


RÖPORTAJ: HABER MERKEZİ 

fortunaTV'deki TÜM YAZILARI İÇİN BURAYA TIKLA. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Düzgün dille ve itham hakaret içermeyen yorumlarınız, editör onayından sonra yayınlanmaktadır. www.fortunaTV.com

📡 TV KANALI KURULUMU🛒 ALIŞVERİŞ