MEDYA HABER
Search

EKRANDA PORSELEN MAKYAJ | PINAR AKTAŞ

Pınar Aktaş Makyaj Tasarım: Hiç şüphesiz ki, televizyonda boy gösteren her sunucu, her konuk & her sanatçı ekranda pürüzsüz görünmek ister. Günümüzde dünyada birçok makyöz, müşterisine cazip görünebilmek için aslında her makyajda profesyonel uygulamayla yapılan kapatma işlemine ''Porselen Makyaj'' diye bir isim kullanmaktadır! Şaşırmayın ama Porselen Makyaj kendi başına özel bir makyaj değildir. Bu tümüyle bir kelime oyunundan ibarettir. 
''Porselen Makyaj'' diye uydurulan şey; aslında ''yüzün pürüzsüz & parlak görünmesi'' için cilde uygun renkte sürülen fondötenden ibarettir. Yani fondöteni sürünce porselen diyorlar. Yerli & yabancı bir çok makyöz bunu, ''Porcelain MakeUp'' başlığı altında ''özel uygulamaymış gibi'' lanse etmektedir. Bildiğiniz gibi makyajın temeli, pürüzleri kapatmakla başlar. Her makyajın başlangıcında zaten pudra, fondöten gibi kapatıcılar kullanılmaktadır. Bunu porselen diye lanse etmenin hiçbir anlamı yoktur. Fakat, beni arayan hemen her müşterimin ilk sorduğu soru ''Porselen Makyaj yapıyor musunuz?'' oluyor. Ben her ne kadar açıklasam da, ısrarla; ''Porselen istiyorum'' diyorlar. Ben de hanımların mutlu olacakları şekilde makyajlarını yapıyorum. 


nanomag

1992'de planlanarak 1999'da kendisine ait teknik altyapısı tamamlanan, 2006'da Türkiye'nin İlk ve Tek IP TV Kanalı olarak 7-24 HD yayına başlayan fortuna TV, Medya Haberleri, Kadın, Erkek, Sanat içeriğiyle Türkçe ve İnglizce yayınlarına devam ediyor.


0 fortunaTV.com Konu: “EKRANDA PORSELEN MAKYAJ | PINAR AKTAŞ

    Düzgün Türkçe ve hakaret içermeden yazılan yorumlarınız, editör onayından sonra yayınlanmaktadır. www.fortunaTV.com