🛰️ MEDYA HABER

[tv][bsummary]

🎬 SİNEMAGAZİN

[sinemagazin][bsummary]

🎵 MÜZİKALİTE

[müzikalite][bsummary]

💎 MODERNİZE

[modernize][bsummary]

🔬 AKTÜEL

[Bilgisel][bsummary]

🗃️ DOKÜMAN

[Doküman][bsummary]

🚘 LANSMAN

[lansman][bsummary]

🏆 SPOR

[Spor Habercisi][bsummary]

🎤 RÖPORTAJ

[röportaj][twocolumns]

🚨 ALARM

[Alarm][bigposts]

GELİN DAMAT FASHION DAY 2021

Gelin Damat Dergisi'nin 5. kez düzenleyeceği Türkiye'nin en büyük gelinlik defilesi ''Gelin Damat Fashion Day'', 7 Mart 2021'e ertelendi. Çırağan Sarayı'nda gerçekleşecek olan defileye geçen yıl Özge Ulusoy, Şebnem Schaefer, Tuğba Özay, Ece Gürsel, Didem Taslan, İpek Tanrıyar, Tuğba Altıntop, Ece Prim, Simge Tertemiz, Hatice gibi birçok ünlü ismin yer aldığı defile uzun süre kendinden söz ettirmişti. Önümüzdeki yıl da çok sayıda sürpriz ünlü ismi bir araya getirecek olan ''Gelin Damat Fashion Day'' meraklılarına görsel şölen yaşatırken uzun sürede akıllardan çıkmayacak. 

Ünlü sunucular Müge Uzel ve Burak Törün'ün sunumlarıyla renklenecek olan bu özel gün, Türkiye ve Avrupa'dan 51 modacının katılımıyla gerçekleşecek. 2021'nin en özel gelinlik, damatlık ve abiye modelleri sergilenecek. Evlenecek çiftlere ve sektör profesyonellerine açık olan etkinliği, 13.00-19.00 saatleri arasında ziyaret etmek için www.gelindamat.com adresinden ücretsiz kayıt olabilirsiniz. Her sene olduğu gibi sürpriz hediyeler de sizleri bekliyor olacak. Defilede 5 çift aynı günün akşamı Çırağan Sarayı’nda gerçekleşecek özel kokteyle katılma hakkı kazanacak. Ve birçok özel sürpriz de moda evlerimizden katılımcı çiftlerimize çekilişle takdim edilecek. 

''Benim gelinliğim, benim damatlığım ve benim gece kıyafetim saraylara yaraşır'' diyen herkes Çırağan Sarayı'nda ''Gelin Damat Fashion Day'' defilesinde olacak. Gelin Damat Dergisi imtiyaz sahibi ve defile organizatörü Ferhat Muğurtay yaptığı açıklamada; ''51 modacının en iyi tasarımlarını, en iyi taşıyacak mankenlerle, en iyi mekanda ülkemizin en büyük gelinlik defilesini gerçekleştiriyoruz. Evlenecek çiftleri ve tasarımlarına güvenen ''benim gelinliğim, benim gece kıyafetim iddialı'' diyen tüm moda evlerini 7 Mart 2021'de Çırağan Sarayı'nda buluşmaya davet ediyorum" dedi. 

PINAR AKTAŞ'ın fortunaTV'deki TÜM YAZILARI İÇİN BURAYA TIKLA. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Düzgün dille ve itham hakaret içermeyen yorumlarınız, editör onayından sonra yayınlanmaktadır. www.fortunaTV.com

📡 TV KANALI KURULUMU🛒 ALIŞVERİŞ