MEDYA HABERCİSİ
Search

SHOW TV HD LOGO HALEN DEĞİŞMEDİ


2014 Eylül ayında Ciner Grubuna geçen Show TV için, ''Yeni logo çalışmalarına başlandı'' diye haberler duyuldu. Aradan 2 yıl geçti ve halen bir değişiklik olmadı. Şu ana kadar ortada herhangi bir sebep yok. İlk kurulduğu yıllardaki gibi ''O'' harfinin öne çıkacağı bir logo olacağı duylmuştu. NBC kanalından esinlenildiği bariz belli olan şu anki yelpaze gibi logosunun SH(O)W şeklinde harflerin arasına gireceği söyleniyordu. Olur da değişirse, bence daha cesur olarak bambaşka bir logo hazırlanmalı. O yelpaze kesinlikle değişmeli. Biz, gelişmeleri takip ediyoruz. (Yeni bir bilgi gelişinde yazı güncellenir.) SHOW TV HAKKINDA ÖNCEKİ HABERİMİZ: 
Show TV, TMSF'nin Olmuştu? Kurulduğu günden beri, ülkemizdeki ahlaki değerlere aykırı ne kadar program varsa hepsini ekrana getirmekten çekinmeyen Show TV'yi her fırsatta eleştirirdim. Türk televizyonlarında ''kırmızı nokta'' ibaresiyle açıktan erotik yayınlar yapma cüretini gösteren ilk & tek kanaldı ShowTV. 28 Şubat sürecine anahaber bültenleriyle en büyük desteği veren kanal da yine ShowTV'ydi. Program satınalma stratejilerini cinsellik objesine dayandırarak planladığı açıkca belli olan kanal, ülkemiz ekranlarına yakışmayacak tüm programları tek tek yayınlayarak çok kan kaybetmişti. DigiTürk, Show TV, SkyTürk 360 ve Akşam Gazetesi'nin yönetimi, Mehmet Emin Karamehmet'in borçları sebebiyle TMSF'ye geçmişti. Çukurova Grubu'nun tüm medya şirketlerinde yönetimi TMSF devralmıştı. Grup'a ait 10 şirketin daha yönetimi devir alındı. "Aks Uluslararası Yayıncılık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Aks Maksimum Yayıncılık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Aks Artı Yayıncılık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Atlas Yayıncılık ve Ticaret Anonim Şirketi, Sakarya Kent Radyo Televizyon Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Medya Pazarlama Anonim Şirketi, Atlas Yayıncılık Yapımcılık ve Reklamcılık Anonim Şirketi, Eksen Yayıncılık Dağıtım Pazarlama ve Dış Ticaret Anonim Şirketi, T Medya Yatırım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ve Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon AŞ." Ciner Grubu, bedelini ödeyerek SHOW TV'nin yeni sahibi olmuştu. Formatları da yenilemeye başlamıştı ki, mahkeme kararıyla TMSF Show TV'ye yeniden el koydu. Süresi dolan kararla TMSF yeniden SHOW TV'yi Ciner Grubu'na devretti. SHOW TV, 2014 Eylül ayının ilk günlerine Ciner Grubu'nun Sefaköy ve Taksim'deki stüdyolarına taşınarak giriyor. nanomag

1992'de planlanarak 1999'da kendisine ait teknik altyapısı tamamlanan, 2006'da Türkiye'nin İlk ve Tek IP TV Kanalı olarak 7-24 HD yayına başlayan fortuna TV, Medya Haberleri, Kadın, Erkek, Sanat içeriğiyle Türkçe ve İnglizce yayınlarına devam ediyor.


0 fortunaTV.com Konu: “SHOW TV HD LOGO HALEN DEĞİŞMEDİ

    Düzgün Türkçe ve hakaret içermeden yazılan yorumlarınız, editör onayından sonra yayınlanmaktadır. www.fortunaTV.com