SON HABERLER

[fortunaTV][bigposts]

MEDYA HABERCİSİ

[tv][bsummary]

MEDİKALİTE

[medikalite][bsummary]

SİNEMAGAZİN

[sinemagazin][bsummary]

AKTÜEL | BİLGİSEL | DOKÜMAN

[yaşam][bsummary]

SPOR HABERCİSİ

[spor][bsummary]

MÜZİKALİTE

[müzikalite][bsummary]

VIDEO

[video][bigposts]

KÖŞE YAZARLARI

[Köşe Yazarı][twocolumns]

INSTAGRAM FOTOLARI

YENİ BİR TV KANALI GELİYOR

Bu haberi ilk defa fortunaTV duyurdu | Kanal sahibinin bize verdiği bilgileri ilerleyen günlerde zamanı gelince paylaşmak üzere haberin içeriği ve başlığını değiştirerek hazırlık aşamalarının tamamlanmasını bekliyorum. 26 Ağustos'ta bir araya geldiğim kanal sahipleri çok iddialı hazırlanıyor. Televizyonun kuruluş aşamasındaki sistem mühendisliği ve danışmanlığını yaptığım kurum Türkiye'de televizyon sektörüne büyük bir hareketlilik getirecek. Bu çok değerli markayı ekranlarda görmek için sabırsızlanıyoruz. Şimdilik bu kadar bilgi yeterli. (Haberimiz güncellenecektir) 

10 yorum:

 1. Yanıtlar
  1. Haber kanalımı yoksa tematik genel izleyici kanalımı.

   Sil
 2. 4 Haziran deniliyordu, şimdi ki duyumlar rtükten onay alınamadığından dolayı yayına başlamadan kapanacakmış.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Sayın FTV izleyicisi: 160 çalışanı ve onca yatırım yapılmış. İleride yeniden yapılanabilir diye düşünüyoruz.

   Sil
 3. merhaba, oraya stajerlik başvurusunda bulunacaktım hatta bugün de yüzyüze görüştüm ağustos ayında açılış yapacaklarını söylediler kısacası burası benım için zaman kaybı olur mu bilemedim.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Sayın FTV izleyicisi: TR Haber lisans alamadı ve kapandı. Aynı isim ve kurum olarak yayına girmez. İsim ve kurumsal değişiklik yaparak yeniden yayına hazırlanıyor olabilirler. Eğer size, resmi olarak Ağustos'ta yayına gireceklerini garanti ediyorlarsa bekleyebilirsiniz.

   Sil
 4. Merhaba TR haber Kanalın kurulum aşamasında (inşaat) döneminde çalışmaya başladık,aletlerin kurulumunda geceli gündüzlü büyük bir heyecanla görev yaptık, fakat tam yayina basliyorduk lisans alınamadığı söylendi. Arkadaşlar iş düzelir düzelmez sizlerle kaldığımız yerden devam ederiz dediler 4 haziranı bekledik 3 defa mesaj çektiler açıldığında birlikteyiz diye en son bir ay önce yüz yüze konuşuldu sizinle devam edeceğiz varmısınız bizde varız dedik haber beklemeye başladık şimdi açılacağını duyuyoruz aylardır beklememizin sonucu. Başka ilden geldim ev tuttum düzen kurdum her,yönden mağdur oldum yeni bir kanalda calismanin heyecanını siz daha iyi bilirsiniz,başınızın çaresine bakın deselerdi daha mantıklı olurdu gurbet de oldugumdan pek kimseyi tanımıyordum kanal kurucusu tabiki büyük yatırım yaptı karşılığını alamadı en çok ona üzüldük inşallah devamı gelir.Duyduğumuza göre aldıkları elemanlarda fazlası yeni eleman hiç bu kuruma yakışmadı bu hareket..

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Değerli izleyicimiz: Televizyon sektöründe bu tür mağduriyetler ne yazık ki çok oluyor. Size tavsiyemiz woman tv yönetimiyle yeniden iletişime geçmeniz.

   Sil
  2. Çok geçmiş olsun hocam. Bazı insanlara güvenmenin bedelini nedense iyi insanlar çekiyor. keşke bir zeö aldanıp hemen taşınmasaydınız. işe başladıktan sonra beğenmeniz veya beğenilmeniz halinde bir hafta sonu da ev taşınabilirdi. Allah yardımcınız olsun.

   Sil
  3. Değerli izleyicimiz: Televizyonlarda yayın lisansları, marka vb. bir çok konuda beklenmedik gecikmeler olabiliyor. Her işe girişte çalışanlar mutlaka kendi kurallarını da ortaya koymalı. İş buldum, tüm şartları kabullenirim demeyin.

   Sil

Düzgün dille ve hakaret içermeden yazılan yorumlarınız, editör onayından sonra yayınlanmaktadır. www.fortunaTV.com