SON HABERLER

[fortunaTV][bigposts]

MEDYA HABERCİSİ

[tv][bsummary]

MEDİKALİTE

[medikalite][bsummary]

SİNEMAGAZİN

[sinemagazin][bsummary]

AKTÜEL | BİLGİSEL | DOKÜMAN

[yaşam][bsummary]

SPOR HABERCİSİ

[spor][bsummary]

MÜZİKALİTE

[müzikalite][bsummary]

VIDEO

[video][bigposts]

KÖŞE YAZARLARI

[Köşe Yazarı][twocolumns]

INSTAGRAM FOTOLARI

YENİ BİR TV KANALI GELİYOR

Bu haberi ilk defa fortunaTV duyurdu | Kanal sahibinin bize verdiği bilgileri ilerleyen günlerde zamanı gelince paylaşacağız. Haberin içeriği ve başlığını değiştirmek için hazırlık aşamalarının tamamlanmasını bekliyorum. 26 Ağustos'ta bir araya geldiğim kanal sahipleri çok iddialı hazırlanıyor. Televizyonun kuruluş aşamasındaki sistem mühendisliği ve danışmanlığını yaptığım kurum Türkiye'de televizyon sektörüne büyük bir hareketlilik getirecek. Bu çok değerli markayı ekranlarda görmek için sabırsızlanıyoruz. Şimdilik bu kadar bilgi yeterli. (Haberimiz güncellenecektir) 

30 yorum:

 1. Yanıtlar
  1. Haber kanalımı yoksa tematik genel izleyici kanalımı.

   Sil
 2. 4 Haziran deniliyordu, şimdi ki duyumlar rtükten onay alınamadığından dolayı yayına başlamadan kapanacakmış.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Sayın FTV izleyicisi: 160 çalışanı ve onca yatırım yapılmış. İleride yeniden yapılanabilir diye düşünüyoruz.

   Sil
 3. merhaba, oraya stajerlik başvurusunda bulunacaktım hatta bugün de yüzyüze görüştüm ağustos ayında açılış yapacaklarını söylediler kısacası burası benım için zaman kaybı olur mu bilemedim.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Sayın FTV izleyicisi: TR Haber lisans alamadı ve kapandı. Aynı isim ve kurum olarak yayına girmez. İsim ve kurumsal değişiklik yaparak yeniden yayına hazırlanıyor olabilirler. Eğer size, resmi olarak Ağustos'ta yayına gireceklerini garanti ediyorlarsa bekleyebilirsiniz.

   Sil
 4. Merhaba TR haber Kanalın kurulum aşamasında (inşaat) döneminde çalışmaya başladık,aletlerin kurulumunda geceli gündüzlü büyük bir heyecanla görev yaptık, fakat tam yayina basliyorduk lisans alınamadığı söylendi. Arkadaşlar iş düzelir düzelmez sizlerle kaldığımız yerden devam ederiz dediler 4 haziranı bekledik 3 defa mesaj çektiler açıldığında birlikteyiz diye en son bir ay önce yüz yüze konuşuldu sizinle devam edeceğiz varmısınız bizde varız dedik haber beklemeye başladık şimdi açılacağını duyuyoruz aylardır beklememizin sonucu. Başka ilden geldim ev tuttum düzen kurdum her,yönden mağdur oldum yeni bir kanalda calismanin heyecanını siz daha iyi bilirsiniz,başınızın çaresine bakın deselerdi daha mantıklı olurdu gurbet de oldugumdan pek kimseyi tanımıyordum kanal kurucusu tabiki büyük yatırım yaptı karşılığını alamadı en çok ona üzüldük inşallah devamı gelir.Duyduğumuza göre aldıkları elemanlarda fazlası yeni eleman hiç bu kuruma yakışmadı bu hareket..

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Değerli izleyicimiz: Televizyon sektöründe bu tür mağduriyetler ne yazık ki çok oluyor. Size tavsiyemiz woman tv yönetimiyle yeniden iletişime geçmeniz.

   Sil
  2. Çok geçmiş olsun hocam. Bazı insanlara güvenmenin bedelini nedense iyi insanlar çekiyor. keşke bir zeö aldanıp hemen taşınmasaydınız. işe başladıktan sonra beğenmeniz veya beğenilmeniz halinde bir hafta sonu da ev taşınabilirdi. Allah yardımcınız olsun.

   Sil
  3. Değerli izleyicimiz: Televizyonlarda yayın lisansları, marka vb. bir çok konuda beklenmedik gecikmeler olabiliyor. Her işe girişte çalışanlar mutlaka kendi kurallarını da ortaya koymalı. İş buldum, tüm şartları kabullenirim demeyin.

   Sil
 5. Sanırım TH Türkhaber'den bahsediliyor. Yayına başladı. Ben de bu kanal neyin nesi diyordum.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Hayır o kanal değil.

   Sil
  2. o kanal kanal43 di adı değişti kütahya tv dir

   Sil
  3. Karar gazetesinin tvsi uyduya çıkacakmı

   Sil
  4. Her "TV" yazan tv kanalı değildir. Karar'ın sadece video içerikleri var. Yani tv kanalı değiller. Diğer sorulara gelirsek, yeni kanal, şehir televizyonlarından biri değil. Çok önemli bir televizyon markasından bahsediyoruz.

   Sil
  5. Sözcü TV NE ZAMAN YAYINDA OLACAK? twitter üzerrinden erdoğan aktaş'a sordum 'en koşa zaman'da diyerek esprili dilden yanıt verdi. Birde olay tv. Bu ikisi ne zaman yayında?

   Sil
  6. Sözcü grubunun Sivas SRT olarak test yayınları devam ediyor. Olay TV de aynı şekilde teste devam ediyor. Yayına başlarken haber güncellemesi ile duyuracağız.

   Sil
  7. Bu kanalla ilgili ne zaman bilgi vereceksiniz ve haber kanalı mı

   Sil
  8. Genele hitap edecek bir kanal. Halen stüdyo dekorasyon işleri devam ediyor. Tamamlanınca haberimiz güncellenir.

   Sil
  9. Hayır. ''Türkiye'nin en önemli ve en büyük tv kanalı markalarından biri olacak'' diyoruz, sıradan kanallardan biri değil.

   Sil
  10. İş başvurusu yapmak istiyorum inş kısa sürede ortaya çıkar merak ettim.

   Sil
  11. İş arayışınızda kolaylıklar dileriz.

   Sil
 6. Peki yayın politikası akp'ye yakınmı olur hangi kanala benzer yayın politikası

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Siyaset odaklı değil. Majör kanallar gibi genele hitaben yayın yapacak.

   Sil
 7. Buket aydın da bu kanalda olacak galiba

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Şu anda bu konuda bir gelişme yok.

   Sil
  2. Channel İstanbul mu yoksa

   Sil
  3. Sizce hiç olma ihtimali var mı? Değil tabii ki.

   Sil
  4. Sitenizdeki haberleri niye güncellemiyorsunuz? Niye yeni haber girmiyorsunuz.

   Sil
  5. Yeni haber niteliği taşıyan önemli bir gelişme yok. Diğer yandan bildiğiniz gibi tv kanallarının kurulum işlerini yaptığımız için biraz yoğunuz ama öne çıkması gereken haber ve yazıları güncelliyoruz.

   Sil

Düzgün dille ve hakaret içermeden yazılan yorumlarınız, editör onayından sonra yayınlanmaktadır. www.fortunaTV.com