SON HABERLER

[fortunaTV][bigposts]

MEDYA HABERCİSİ

[tv][bsummary]

MEDİKALİTE

[medikalite][bsummary]

SİNEMAGAZİN

[sinemagazin][bsummary]

AKTÜEL | BİLGİSEL | DOKÜMAN

[yaşam][bsummary]

SPOR HABERCİSİ

[spor][bsummary]

MÜZİKALİTE

[müzikalite][bsummary]

VIDEO

[video][bigposts]

KÖŞE YAZARLARI

[Köşe Yazarı][twocolumns]

INSTAGRAM FOTOLARI

YENİ BİR TV KANALI KURULUYOR

Bu haberi ilk defa fortunaTV duyurdu | Yeni kurulacak olan televizyon kanallarıyla ilgili haberlerimiz bu başlık altında yer almaktadır. Kanal kurulumu gerçekleştikten sonra yeni bir başlık altında duyurulmaktadır. En son kurulan tv kanalı için bu linke tıklayın. http://www.fortunatv.com/2021/07/glocal-travel-channel-turkiye.html 
 
(Yeni gelişmelerde haberimiz güncellenecektir) 

49 yorum:

 1. Yanıtlar
  1. Haber kanalımı yoksa tematik genel izleyici kanalımı.

   Sil
 2. 4 Haziran deniliyordu, şimdi ki duyumlar rtükten onay alınamadığından dolayı yayına başlamadan kapanacakmış.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sayın FTV izleyicisi: 160 çalışanı ve onca yatırım yapılmış. İleride yeniden yapılanabilir diye düşünüyoruz.

   Sil
 3. merhaba, oraya stajerlik başvurusunda bulunacaktım hatta bugün de yüzyüze görüştüm ağustos ayında açılış yapacaklarını söylediler kısacası burası benım için zaman kaybı olur mu bilemedim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sayın FTV izleyicisi: TR Haber lisans alamadı ve kapandı. Aynı isim ve kurum olarak yayına girmez. İsim ve kurumsal değişiklik yaparak yeniden yayına hazırlanıyor olabilirler. Eğer size, resmi olarak Ağustos'ta yayına gireceklerini garanti ediyorlarsa bekleyebilirsiniz.

   Sil
 4. Merhaba TR haber Kanalın kurulum aşamasında (inşaat) döneminde çalışmaya başladık,aletlerin kurulumunda geceli gündüzlü büyük bir heyecanla görev yaptık, fakat tam yayina basliyorduk lisans alınamadığı söylendi. Arkadaşlar iş düzelir düzelmez sizlerle kaldığımız yerden devam ederiz dediler 4 haziranı bekledik 3 defa mesaj çektiler açıldığında birlikteyiz diye en son bir ay önce yüz yüze konuşuldu sizinle devam edeceğiz varmısınız bizde varız dedik haber beklemeye başladık şimdi açılacağını duyuyoruz aylardır beklememizin sonucu. Başka ilden geldim ev tuttum düzen kurdum her,yönden mağdur oldum yeni bir kanalda calismanin heyecanını siz daha iyi bilirsiniz,başınızın çaresine bakın deselerdi daha mantıklı olurdu gurbet de oldugumdan pek kimseyi tanımıyordum kanal kurucusu tabiki büyük yatırım yaptı karşılığını alamadı en çok ona üzüldük inşallah devamı gelir.Duyduğumuza göre aldıkları elemanlarda fazlası yeni eleman hiç bu kuruma yakışmadı bu hareket..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Değerli izleyicimiz: Televizyon sektöründe bu tür mağduriyetler ne yazık ki çok oluyor. Size tavsiyemiz woman tv yönetimiyle yeniden iletişime geçmeniz.

   Sil
  2. Çok geçmiş olsun hocam. Bazı insanlara güvenmenin bedelini nedense iyi insanlar çekiyor. keşke bir zeö aldanıp hemen taşınmasaydınız. işe başladıktan sonra beğenmeniz veya beğenilmeniz halinde bir hafta sonu da ev taşınabilirdi. Allah yardımcınız olsun.

   Sil
  3. Değerli izleyicimiz: Televizyonlarda yayın lisansları, marka vb. bir çok konuda beklenmedik gecikmeler olabiliyor. Her işe girişte çalışanlar mutlaka kendi kurallarını da ortaya koymalı. İş buldum, tüm şartları kabullenirim demeyin.

   Sil
 5. Sanırım TH Türkhaber'den bahsediliyor. Yayına başladı. Ben de bu kanal neyin nesi diyordum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hayır o kanal değil.

   Sil
  2. o kanal kanal43 di adı değişti kütahya tv dir

   Sil
  3. Karar gazetesinin tvsi uyduya çıkacakmı

   Sil
  4. Her "TV" yazan tv kanalı değildir. Karar'ın sadece video içerikleri var. Yani tv kanalı değiller. Diğer sorulara gelirsek, yeni kanal, şehir televizyonlarından biri değil. Çok önemli bir televizyon markasından bahsediyoruz.

   Sil
  5. Sözcü TV NE ZAMAN YAYINDA OLACAK? twitter üzerrinden erdoğan aktaş'a sordum 'en koşa zaman'da diyerek esprili dilden yanıt verdi. Birde olay tv. Bu ikisi ne zaman yayında?

   Sil
  6. Sözcü grubunun Sivas SRT olarak test yayınları devam ediyor. Olay TV de aynı şekilde teste devam ediyor. Yayına başlarken haber güncellemesi ile duyuracağız.

   Sil
  7. Bu kanalla ilgili ne zaman bilgi vereceksiniz ve haber kanalı mı

   Sil
  8. Genele hitap edecek bir kanal. Halen stüdyo dekorasyon işleri devam ediyor. Tamamlanınca haberimiz güncellenir.

   Sil
  9. Hayır. ''Türkiye'nin en önemli ve en büyük tv kanalı markalarından biri olacak'' diyoruz, sıradan kanallardan biri değil.

   Sil
  10. İş başvurusu yapmak istiyorum inş kısa sürede ortaya çıkar merak ettim.

   Sil
  11. İş arayışınızda kolaylıklar dileriz.

   Sil
 6. Peki yayın politikası akp'ye yakınmı olur hangi kanala benzer yayın politikası

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Siyaset odaklı değil. Majör kanallar gibi genele hitaben yayın yapacak.

   Sil
 7. Buket aydın da bu kanalda olacak galiba

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Şu anda bu konuda bir gelişme yok.

   Sil
  2. Channel İstanbul mu yoksa

   Sil
  3. Sizce hiç olma ihtimali var mı? Değil tabii ki.

   Sil
  4. Sitenizdeki haberleri niye güncellemiyorsunuz? Niye yeni haber girmiyorsunuz.

   Sil
  5. Yeni haber niteliği taşıyan önemli bir gelişme yok. Diğer yandan bildiğiniz gibi tv kanallarının kurulum işlerini yaptığımız için biraz yoğunuz ama öne çıkması gereken haber ve yazıları güncelliyoruz.

   Sil
 8. Olay TV yayına başladı bugün. Srt Sözcü ne zaman yayında bilginiz varmı?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. SRT Sivas TV sorunları halledebilirse bir gelişme olur. Gelişmeler için konuyla ilgili yazılarımızı takip edebilirsiniz.

   Sil
 9. Cok değerli marka cok heyecan yaptık daha ne kadar kaldı bilmiyorum ama bir boşluk dola aktir

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Holding'in diğer işleri ve medya yatırımı ayrı ayrı olacağı için kurumsal yapılanmayla ilgili bazı değişiklikler oldu. Halen kurumsal çalışmalar sürüyor. Henüz teknik ekipman kısmına geçilmedi. Henüz erken yani. Normalde Ekim'de yayın düşünülüyordu. Kurumsal plan değişince biraz gecikti. Önce masaüstü işler bitsin, sonra 15-20 günde teknik işi bitiririz.

   Sil
 10. Sözcü TV belli oldumu

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Her kanalla ilgili haber ve yazımız bulunmaktadır. İlgili başlığa tıklayıp gelişmeleri takip edebilirsiniz.

   Sil
 11. Bende çok merak ettim gercekten, medya dışında hangi işte varlar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yatırımcıların bilgilerini yayın başlamadan duyurmayız. Kanal bir holdinge ait.

   Sil
  2. Habitat TV mi?

   Sil
  3. Habitat TV değil ama olsaydı da zaten haberimizde ismini verirdik. Habitat TV haberimiz ayrı bir başlıkta yer alıyor.

   Sil
  4. Peki sizin Sözcü TV ile ilgili yayına başlama tarihi tahmininiz nedir? O haberde 1 yıl yazmışsınız. O zaman yakın zamanda başlayacak...

   Sil
  5. Sözcü TV teknik ve evrak olarak yükümlülüklerini ne şekilde yerine getirdi bilemiyoruz. 1 yıl diye sınırlı bir kural yok. 8 ayda alan da var, hükumete yakın olmasına rağmen 1.5 yıl bekleyen de var. Yani günleri sayarak ''şu gün başlar o zaman'' diyemeyiz. Evrakları, başvuru biçimi, logo isim değişikliği talebi, teknik ekipman standartları ve resmiyette evraklarda adı görünen kanal sahiplerinin MİT araştırması gibi bir çok etken var. Tüm kanallar aynı şekilde değerlendiriliyor. Sözcü TV'nin başvuru biçimi konusunda bilgimiz yok. Kendileri de bir açıklama yapmadı.

   Sil
  6. Birde Olay TV yeni frekans arıyor... aslında kayserinin yerel kanalı tv1 var. TV1'i imsan hiç kaçırırmı? Keşke ileşime geçseler!

   Sil
  7. Olay TV'nin lisans ve frekansı var. Oradan ayrılanlar arayış içerisinde. Bizde de 2 adet lisans var. Arayan buluyor.

   Sil
 12. Peki bir haber kanalı isim öneriniz nedir?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bir çok isim verebiliriz ama bu bizim profesyonel iş alanımız olduğu için buraya yazamayız. Sadece kurumsal anlaşma yaptığımız yatırımcılara öneriyoruz isimleri.

   Sil
 13. Ya o kadar şey söyleniyor ki ben anlamadım şimdi bu kanal TR haber mi başka bir kanal mı daha da önemlisi adı ne daha önce duyduğumuz kanallardan biri mi ayrıca tytturk hakkında bir bilginiz var mı şu an YouTube üzerinden canlı yayına başladı en son planları değişti diye haber yapmışsınız

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yeni bir tv kanalı markası. Eskilerle hiç bir alakası yok.

   Sil
  2. TYT TÜRK kanalı hakkında bir haber aldınız mı peki

   Sil

Düzgün dille ve hakaret içermeden yazılan yorumlarınız, editör onayından sonra yayınlanmaktadır. www.fortunaTV.com