MEDYA HABERCİSİ
Haber Ara

TLC TÜRKÇE YAYINLARIYLA BEĞENİ TOPLUYOR

Doğuş Grubu’ndan CNBC-e kanalını satın alan Discovery Communications, 5 Kasım 2015'te kanalı TLC‘ye dönüştürmüştü. TLC‘de eski CNBC-e‘nin sevilen dizileri; Vikings, Hannibal, Doctor Who, Sherlock, Teen Wolf, Three Musketeers, Hot In Cleveland, Two Broke Girls ve Mike & Molly devam ediyor. 'Bambaşka Bir Eğlence Kanalı' sloganıyla tamamı altyazılı yayın yapan TLC, gündüz yayınlarında Türkçe dublaja geçmesinin ardından, artık geniş ölçüde Türkçe yayınlara yer veriyor. Şu anda benim en çok izlediğim kanallardan biri haline gelen TLC, başarılı çıkışını sürdürüyor. 

CNBCE-e2: Doğuş Yayın Grubu bünyesinde Aralık 2006'da yayına başlayan e2 tv kanalı 31 Ocak Pazar gecesi yayına veda etti. CNBC-e satılarak TLC olduktan sonra Doğuş Grubu ABD'de yayınlanan pek çok gösteriyi Türkiye'deki izleyicileriyle buluşturmaya başlayan e2 kanalını da kapatma kararı almıştı.nanomag

FTV TÜRK, 1992'de planlanarak 1999'da teknik altyapı yatırımını tamamladı. 2006'da Türkiye'nin İlk ve Tek Dijital TV Kanalı olarak 7-24 yayına başladı. 2013'te HD yayına geçti. Medya Haberleri, Yaşam, Sanat içerikli Türkçe/İngilizce yayın yapıyor.


0 fortunaTV.com Konu: “TLC TÜRKÇE YAYINLARIYLA BEĞENİ TOPLUYOR

    Düzgün Türkçe ile hakaret içermeden yazılan yorumlarınız, editör onayından sonra yayınlanmaktadır. www.fortunaTV.com


İSTANBUL HAVA DURUMU