MEDYA HABERCİSİ
Search

TLC TÜRKÇE YAYINLARIYLA BEĞENİ TOPLUYOR

 Doğuş Grubu’ndan CNBC-e kanalını satın alan Discovery Communications, 5 Kasım 2015'te kanalı TLC‘ye dönüştürmüştü. TLC‘de eski CNBC-e‘nin sevilen dizileri; Vikings, Hannibal, Doctor Who, Sherlock, Teen Wolf, Three Musketeers, Hot In Cleveland, Two Broke Girls ve Mike & Molly devam ediyor. 'Bambaşka Bir Eğlence Kanalı' sloganıyla tamamı altyazılı yayın yapan TLC, gündüz yayınlarında Türkçe dublaja geçmesinin ardından, artık geniş ölçüde Türkçe yayınlara yer veriyor. Şu anda benim en çok izlediğim kanallardan biri haline gelen TLC, başarılı çıkışını sürdürüyor. 

CNBCE-e2: Doğuş Yayın Grubu bünyesinde Aralık 2006'da yayına başlayan e2 tv kanalı 31 Ocak Pazar gecesi yayına veda etti. CNBC-e satılarak TLC olduktan sonra Doğuş Grubu ABD'de yayınlanan pek çok gösteriyi Türkiye'deki izleyicileriyle buluşturmaya başlayan e2 kanalını da kapatma kararı almıştı.nanomag

1992'de planlanarak 1999'da kendisine ait teknik altyapısı tamamlanan, 2006'da Türkiye'nin İlk ve Tek IP TV Kanalı olarak 7-24 HD yayına başlayan fortuna TV, Medya Haberleri, Kadın, Erkek, Sanat içeriğiyle Türkçe ve İnglizce yayınlarına devam ediyor.


0 fortunaTV.com Konu: “TLC TÜRKÇE YAYINLARIYLA BEĞENİ TOPLUYOR

    Düzgün Türkçe ve hakaret içermeden yazılan yorumlarınız, editör onayından sonra yayınlanmaktadır. www.fortunaTV.com