🛰️ MEDYA HABER

[tv][bsummary]

🎬 SİNEMAGAZİN

[sinemagazin][bsummary]

🎵 MÜZİKALİTE

[müzikalite][bsummary]

💎 MODERNİZE

[modernize][bsummary]

🔬 AKTÜEL

[Bilgisel][bsummary]

🗃️ DOKÜMAN

[Doküman][bsummary]

🚘 LANSMAN

[lansman][bsummary]

🏆 SPOR

[Spor Habercisi][bsummary]

🎤 RÖPORTAJ

[röportaj][twocolumns]

🚨 ALARM

[Alarm][bigposts]

YÖNETMEN GÖKHAN ARI DÜNYA STANDARTLARI İSTİYOR

Bu hafta ''Dergi Suare Soruyor'' programındaki konuğum yönetmen Gökhan ARI oldu. Bugüne kadar,; Semt Çocukları, Şeytan-i Ins, El-Deccur, Araf 4 Meryem, Vay Babam Vay, Alem-i Cin 3 Salgın, Civan Cengaver, Dabbetü'l-Arz Kıyamet, Oyun Bitti gibi bir çok sinema projesinde yönetmen koltuğunda yer alan Gökhan Arı, samimi açıklamalarda bulundu. 

Sinema ve dizi sektörünün artık daha çok dijital platformlarda yer alması hakkında şunları söyledi; ''Avantajlı yönleri tabii ki var. Sonuçta birden fazla mecranın olması sektör çalışanları için süreklilik açısından çok iyi yapımcı açısından aynı şekilde. Ama tabii sinemanın bir sinemacı olarak her zaman sinemada izlenmesinden yanayım'' dedi. 


Üzerinde çalıştığı yeni projeler hakkında ise şöyle konuştu; ''Senaryo ekibimizle beraber planladığımız bazı birkaç proje var aslında ama tabii ki yapmak istediğimiz biraz daha dünya standartlarında işlere yürümek istiyoruz. Fakat sektörün bizden istediği işler bunlar değil onu görüyoruz. O yüzden biraz daha sektörün istediği tarzda işleri üretip çekmek noktasındayız’’ şeklinde konuştu. 


Röportaj: Alper Ergez 

Alper Ergez'in fortunaTV'deki TÜM YAZILARI İÇİN BURAYA TIKLAYIN. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Düzgün dille ve itham hakaret içermeyen yorumlarınız, editör onayından sonra yayınlanmaktadır. www.fortunaTV.com

📡 TV KANALI KURULUMU🛒 ALIŞVERİŞ